İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mert961

1357
FFC 231 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 06 Haziran 2007, 15:13:23 »
BIG SEXY:1-1:MERT(90 DK SONUCU)
BIG SEXY:3-3:MERT(120 DK SONUCU)
BIG SEXY:9-8:MERT(PENALTI SONUCU)
Tebrikler mert müthiş bi maçtı maç bi sana gitti bi bana geldi ikimizde kazanabilirdik ama maçın hakkı beraberlikti penaltılarda da seri penaltılara kadar gitti ilk seri penaltıyı kaçırdım atsan sen kazanıyodun ama orda maç döndü ama önemli olan bu kadar zevkli bir maç oynamaktı eline sağlık

saol kardeşim aynen anlattığın gibiydi maç tebrikler finalde başarılar ;)

1358
HER TELDEN DUYURULAR / OOO ARTIK FENERBAHÇELİ...
« : 06 Haziran 2007, 14:31:47 »
YA ANLADIK CARLOS U ALDINIZ  HERYERE TOPİC AÇMANIZA GEREK YOK AFEDERSİNİZ AMA SİZN YAPTIĞINIZ GÖRGÜSÜZLÜĞE GİRİO ARTIK :-\

tüm heryere mi açtık :D bu ilk yaw aga öbürleri video 2 ay önceki :D

korsan sohbet bölümüne açtı hemde sabitlemiş konuyu bu arada fb marşları bile sabitenmiş böle bişy görmedim daa herşey sabitlenir mi ya fb ile ilgili   :-\

1359
FFC 231 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 06 Haziran 2007, 14:28:35 »
. böle işin bi ffc ye gircez fifa oynucaz dedik 2 dk da çıkartmışlar ffc den ne zmn gördünüz benim ffc ye katılıp habersiz ayrıldığımı  >:( >:(

mert 1.08 de kuralar belli olmuş ve şafak "mert nerdesin yaa " dediğinde saat 1.23 aradan tam 15 dk geçmiş ve sen ne msnde online sın ne sohbet topiciğinde mesajın var ne de eşleşmeler topiciğinde mesajın var bu kadar sinirlenmene gerek yok ;)

ya big tmm da ben msn de ç.dışı gözüküordum sitede de onlineım zaten bi sürü mesaj yazdım nese canın sağolsun ne diim

1360
artık hamza abi azaltması gerekiyor çünkü zamanı geldi artık zorlaşsın önüne gelen modluk istemesin en fazla dediğin gibi gürkan 21 bile fazla ama olsun yeter bilemedin 25 olsun şuan üyelerin yarısından çoğu mod..
bence önelikle mesja sayısına göre modluk verilme sistemi kalksın mesaj yazmayı herkes bilir ama turnuva yönetmeyi herkes bilmez. ben daha mesaj yazımında kullanılan kodları bile bilmeyenlerin var olduğuna eminim

haklısın gürkan ;)

%100 HAKLISIN GÜRKAN ;)

BU SİTEDE

2 TURNUVA YETKİLİSİ OLSA BİLE YETER ÇÜNKÜ ZTN 3 TANE ÜST DÜZEY YETKLİ WAR ;)

eet bencede yeter turnuva yönetmeyenlerin yetkileri alınsın benimkini de alın a q zaten bişy yapmıyom site için haketmiorum şuan belki yazın yönetebilirim ama şimdi alın yetkimi ;)

1361
« : 06 Haziran 2007, 14:18:06 »
aq böle işin bi ffc ye gircez fifa oynucaz dedik 2 dk da çıkartmışlar ffc den ne zmn gördünüz benim ffc ye katılıp habersiz ayrıldığımı  >:( >:(

1362
« : 06 Haziran 2007, 13:57:46 »
tebrikler harun ben de geldim

big aga ben burdayım ya başka yapmayan birinin yerine al beni bari

...........

1363
HER TELDEN DUYURULAR / OOO ARTIK FENERBAHÇELİ...
« : 06 Haziran 2007, 13:55:28 »
YA ANLADIK CARLOS U ALDINIZ  HERYERE TOPİC AÇMANIZA GEREK YOK AFEDERSİNİZ AMA SİZN YAPTIĞINIZ GÖRGÜSÜZLÜĞE GİRİO ARTIK :-\

1364
« : 06 Haziran 2007, 13:53:55 »
tebrikler harun ben de geldim

big aga ben burdayım ya başka yapmayan birinin yerine al beni bari

1365
« : 06 Haziran 2007, 13:51:46 »
şafak mert yoksa emreyle girebilirsin  ;)

ben burdayım msn de de ç.dışıyım görmüyor musunuz sitenin dier yerlerine mesajlar atıyorum...

1366
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / Carlos artık F.Bahçeli
« : 06 Haziran 2007, 13:48:43 »
:D :D :D işte tarihi geçmiş bayat topçuları fenere kekliolar kullanma tarihi geçmiş sadece üstüne markası war  ;)  :D :D :D :D

carlosun markasi yeter zaten ;)

size yeter fb nin işi gücü gerçektende kaşarlaşmış futbolcuları sırf taraftarı gaza getirmek için transfer etmek bu transferlerle sadece forma satarsınız genç ve dinamik futbolcularla ise uefa kupanızın maketini  ;)

1367
FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! / CEMALAKKO vs. LAMPARDGS ..!
« : 06 Haziran 2007, 13:46:23 »
bir sitede siteler arası turnuvada bizim grubun en iyi elemanını lampard farklı bir şekilde devirdi ben lampard diyorum ! Başarılar üstad :D

devirim tabi :D ben 10 dk dusa giriyom snra cemalın hesabını alıyım ;)

AL TABİ KARŞIMA ABDESTSİZ CIKMA HİÇ ŞANSIN KALMAZ  :D :D

:) :)

1368
ANKETLER / SEÇİM ANKETİ
« : 06 Haziran 2007, 13:40:24 »
GENÇ PARTİ YE WERMEZDİM ADAM DONUMUZA KADAR ALIR  ;D SORA MERT961 DEMİŞTİ DEMEYİN :D