İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mert961

1285
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / rome total war
« : 12 Haziran 2007, 14:46:47 »
beyler rome total war oyununun alt forumu açılabilirmi..ben oraya bakabilirim..isterseniz diğer oyunlara isterseniz normal alt forum olarak açın...

medieval total war  2 çıktı o daa yeni onun bölümünü açalım

1286
ARKADAŞLAR LÜTFEN ARTIK ÇEYREK FİNALİ KOYUN ÇOK ZAMAN WERİLDİ  ;)

1287
burada en güzel gol bence mert961 in golü kalecinin hatası falan ama güzel vurmuş topa ve güzel bi gol atmış

EYW...

1288
ANKETLER / BEDAVA
« : 09 Haziran 2007, 12:13:48 »
aynn ne zaman posta görsem bi en arka sayfayı okurum ilginç haberler olur bide haydar dümen ama ben sade soruları okuorm haydar amca çok malca cvplıor soruları paso benzetme yapıor anasını satım  :)

komedi oluo ya hele benzetmeler olduruo insanı  :D :D

1289
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / CEMALAKKO vs. FABREGAS
« : 07 Haziran 2007, 22:42:46 »
HER ZAMN YANINDAYIM HARUN KARDEŞİM YEN ŞU CEMALOKKOYU

uğur kardeşim sen bir müddet mesaj atma bence :D imzan çok rezil gerçekten :D :D

;D düşmanımın başına

1290
ANKETLER / BURCUNUZ NEDİR
« : 07 Haziran 2007, 22:41:22 »
biriniz oglak deyin onunda esprisini yapıyım bari :D

dicem de gece gece uykum kaçmasın

1291
mert961 12-1 metehan
metehan 2-5 mert961

1292
hgamza abi mert kurallara haykırı davrandı adamla başlar başlamaz kaleme doğru geldi

wala öle bişy hiç duymamıştım sora kurallara baktım öle yazıomuş 2. yarıydı skor 5-0 benim lehimeydi dewam edelim maça bence hamza da online mı bilmiorum şuan ?

açikçasi bende henüz öğrendim bu kurali . kaldiğiniz skor ve dakikadan devam edebilirsiniz . iyi şanslar ;)

saol hamza ;) gel mete dewam edelim

1293
YA Bİ YETKİLİ BAKSIN ŞURAYA HÜKMEN FİLAN OLAMAZ BU MAÇ İŞİM GÜCÜM DE WAR BİLG İ KAPATÇAM BU OLAYI BEKLİOM YARDIM..!!!

1294
bu kurallar niye koyuldu uygulanmak için

eet ama görmedim ki her turnuva gibi normal kural zannettim dewam edelim 45 dk işte

1295
hgamza abi mert kurallara haykırı davrandı adamla başlar başlamaz kaleme doğru geldi

wala öle bişy hiç duymamıştım sora kurallara baktım öle yazıomuş 2. yarıydı skor 5-0 benim lehimeydi dewam edelim maça bence hamza da online mı bilmiorum şuan ?

1296
FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! / CEMALAKKO vs. FABREGAS
« : 07 Haziran 2007, 21:29:19 »
walla olursa iyi olur büyük bir zevkle 0 yaparım  :D ;D

EET ZEVKLİ OLUR REPİNE MAÇ ORTAYA REP KOYSUNLAR BAK BENCE GSEL Bİ FİKİR BU 100 REPİNE FİLAN HATTA DİER ÜYELER DE TAHMİNDE BULUNSUN MEYDAN OKUYANLARA ORANLAR VERİLSİN ONA GÖRE REP KAZANSINLAR  İLGİ DAA DA ARTAR BENCE