İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mert961

1441
ŞAMPİYON MAN.UTD NIN TEKNİK PATRONU -------->>>>> MERT961

BU UZUN VE ÇEKİŞMELİ LİG MARATONUNU LİDER  BİTİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM DİĞER ARKADAŞLARI DA MÜCADELELERİNDEN DOLAYI KUTLUYORUM. BU ŞAMPİYONLUĞU SEYİRCİLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ VE GELECEK SEZONU BEKLİYORUZ.

1442
teşekkür ederim arkadaşlar böyle güzel bir organizasyonda şampiyon olduğum için çok mutluyum  ;)

1443
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / BJK TFF YE BASVURUYOR !
« : 23 Mayıs 2007, 21:43:47 »
Valla hamza bende inanmiyorum ama bu haberi onemli bir kurulusun haber sitesinde gordum :) reklam yapmayayim ;D ve olayin altinda yarin basvuracaklarini yaziyordu.

başvurdular mı?????

HAYIRRRRR

BU KADAR BASİT...

1444
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / İŞTE ASIL BAŞARI BUDUR
« : 23 Mayıs 2007, 21:39:22 »
abi gs mı hayatta yapmaz onlar kısakançlar çekemezler

siz bizi geçen sene alkışladınız mı ben hatırlamıyorum

;D ;D tek yaptıkları sizin şampiyonluğunuzu gölgelemeye çalışmak bu işler böledir zaten kendilerine oldumu yapmazlar başkalarından beklerler bunlar şimdi çıkarlar hakemlerimize yüklenmeyelim onlar bizim hakemlerimiz derler :D

1445
ANKETLER / GÖZTEPE YENİDEN GELİR Mİ?
« : 23 Mayıs 2007, 21:35:09 »
2.lıg den aliağayla anlaşılcak ve 2.ligten dvam etcek göz göz  ;)

evt bende böle bişey duydum wala ben altaylıyım ama göztepe de çıksın düzelsin biraz üzülüyorum onlara wala o kadar göztepelinin gözü yaşlı :'(

1446
ANKETLER / LÜTFEN OY VERIN
« : 23 Mayıs 2007, 21:31:57 »
adam kendi sahasında son dakikalarda istediği gibi top çevirebilir ve maçı kazanır. Kurallarda son dakikalarda top çeviremezsin diye birşey yazmıyor. Tabi bu oyunun kalitesini bozan birşey ama yasak olan birşeyde değil top çevirmek.

evt kardeş sonuna kadar katılıyorum top çevirmek adamın hakkı o da fifa da olan bişey...

1447
1.Footbal Manager 2007 Turnuvamız / SOHBET YERİ
« : 23 Mayıs 2007, 21:27:07 »
İNŞALLAH GÜZEL BİR TURNUVA OLUR BUNUN İÇİN ÜYELERİMİZİN DE KATKILARI LAZIM HERKESİ FM TURNUVAMIZA BEKLİYORUZ...

1448
FORUM OYUNLARI / BJK OYUNU
« : 23 Mayıs 2007, 17:34:46 »
emeğe saygı ama saçma bir oyun

1449
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / En büyük oyunsiteniz
« : 21 Mayıs 2007, 23:43:21 »
onların düzeni farklı bizimki kardeşim saygı duymak gerekir  ;)

bencede ama oyunsiteniz farklı gerçekten diğer sitelerden ;)

1450
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / İŞTE ASIL BAŞARI BUDUR
« : 21 Mayıs 2007, 23:37:40 »
pfffff saçmalık ya sanki fb taraftarı alkışlardı kadıköyde olsa da aynısı olurdu  şimdi biri çıkıp dicek bjk yi alkışlamadık mı ama o maçtaki alkış protestoydu başka yerlere çektiler hemen fb nin ne kadar centilmen olduğuna getirdiler konuyu :D

1451
ya haklılar tabi gsliler neden alkışlasınlar ki tabiki yaptıklarını doğru bulmuyorum ama 1 sene boyunca fbliler rakiplerini tahrik ettiler devamlı hakemleri baskı altına alma çabası sarfettiler ve devamlı yöneticileri antipatik gözüktüler. Ve siz hala gs lilerin alkışlamalarını bekliyorsunuz...

:D :D :D

BU DURUM FBLİ VE GSLİ FUTBOLCULAR VE YÖNETİCİLERİN ESERİDİR HİİÇÇ TARAFTARA SUÇ ATMAYIN....(HASAN ŞAŞ: TAKIMI MAÇA MI HAZIRLIYOR SAVAŞA MI BELLİ DEĞİL SABRİ DESEN AYNI ŞAMPİYONLUK İDDİALARI KALMAMIŞ MAÇTAN SONRA HAKEME LAF EDİYOR TÖBE TÖBE... )

HELE O MAÇTAN SONRA ORTASAHADA BEKLEMELERİ KOMEDİYDİ YA WALA YAZIK İĞRENÇ BİŞEYDİ O SANKİ 2 GÖREVLİ KOYSALAR DİKEBİLCEK TAM KADRO TAKIM ORTASAHADAYDI ;D
PAF TAKIMLA ÇIKMA MEVZUSU DA UKALALIKTAN ÖTEYE GEÇMEZ...

1452
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / KONUŞSANA AZİZ BAŞKAN!!!
« : 21 Mayıs 2007, 23:22:13 »
 ;D