İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nightmare

877
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / Dergilerden Yazılar
« : 05 Temmuz 2007, 22:28:53 »
OLSUN

878
NASIL DİRECT IP DEN YAPMIYO YA KİM Kİ O !!!

karşılaşmanin 54.dakikasinda ben kontraya çıkarken maç kesildi .

skor 4-2 serkanin lehineydi

daha önce serkan pozisyon içerisindeyken maç kesildiği için benim kontram da kesilince itiraz etmek istemedim .

hamachiden bağlanti sık sık kesiliyor bende . sadece bu yüzden portlarimi 5 ay önce açtim . maçin başinda rakibime direk ipten yapalim dediğimde bana olmaz dedi . şimdi de hamachim açilmiyor .

serkan kardeşim eğer direk ipten girmeyi kabul etmezsen ve ben bu maç tamamlanmamasina rağmen 4-2 yenilirsem inan büyük haksizlik olur .

879
Evet bencede harun ve hamza böyle birşey yapcak insanlar deyil eger yapıyorlarsada bu haksızlık olur ve Allah cezalarını verir ztn ama böyle birşey yapcak insanlar deyiller biraz sakin ;)

880
eline saglık

881
FORUM OYUNLARI / Üstekinin Nickine ve İmzasına Puan ver
« : 05 Temmuz 2007, 18:36:18 »
10 10

882
FORUM OYUNLARI / Bir Ustundeki Fifada Nasil Oynuyor?
« : 05 Temmuz 2007, 18:35:55 »
bilmiyorum

883
FORUM OYUNLARI / Şu Anda Hangi Şarkı dinliyorsunuz ?
« : 05 Temmuz 2007, 18:33:24 »
Sagopa - Kambur Kelimat

885
OYUNSİTENİZ 1. CLAN WAR / 1. MAÇLAR(5 - 8 TEMMUZ)
« : 05 Temmuz 2007, 18:30:48 »
tbr

CEMALAKKO 4 - 3 PCANER

BEYELR KUSURA BAKMAYIN EBESININKI GIBI KASTI 3 GOL YEDIM O YUZDEN SORY GOZLERIM AGRIDI YANI ;)

886
Socceroyunu geçersek şampiyonuz bence cünkü en zor gördügüm 2 takım war biri soccer oyun ;)

887
SEN NADİRMİSİN ?

Ama Piero = Kralını Tanımaz

Sql İnjeksion Açığınız Varmış Sitede Piero-kral Öle Diyor

bu o.ç kesin nadirdir.!!

hamza banla şu lampard çip i ya durmandan küfür ediyor izin vermeylim böle sözlere ;)

888
Halen nadiri savunabiliyorsunuz ya hiç bişey demiyorum ... !!!!