İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nightmare

421
Resmi Yama Yüklenmeli...

422
Ben Varsayım Yapmam .. !  ;)

ya şimdi ankette dielim  yamaya hyr çıktı siz yamayı silip başka sitelerdeki turnuvada ayrılcxak mısınız hyr nie açıoz ki o zmn 

423
FIFA 2008 / ŞOK ŞOK ŞOK FIFA 08 FULL SADECE 98 MB
« : 19 Ekim 2007, 18:13:43 »
süper sıkıştırmışlar sağolasın

kardeş bu üstüne ayakla veya elle basttırarak yapılan birşey degilki nasıl yani süper sıkıştırmış :D  :D :D

424
En iyisi

NASIL BAGLAMAZ ADAM BUSEFER BASKA SITELERDEKI TURNUVALARA KATILMICAK VEYA ARTIK BURDAKI TURUVALARA KATILMICAK.. ANKETTEDE COGUNLUK ISTIYO ZATEN SADECE SIZ DIRENIYOSUNUZ
olm siz bu sitenin en eskilerişndensiniz  bunalrı siz yapıosunuz ya helal olsun başka site için bu siteyi bi bakıma değişionuz gibi oluo 

eski yeni konusu degil kardeşim konu modern olma konusu bu 08 in resmi yamasını yüklüyor siteler yavaş yavaş bizde yükliyelim sorun çıkmasın sonuçta kimsenin hiçbiyeri sattgıgı yok... ben burda fifa 07 seçmelerinde kazanamadıgım halde dahi başka siteden girmiyecegimi söylemiştim ztn ben asla satmam kimseyi hiçbirşeyi sadece bir ricadır bu ve anket ne derse onu yapalım diyorum ztn bende

Tamam enes . Altı üstü bi yama için kimseyi kırma niyetinde değilim . Birazdan Anket açacağim konu hakkında .

Çoğunluk ne derse ona uyacağiz .

Bu arada Ankette oy kullanmayi mesaj ile yapacağiz . Seçenekli olunca genelde başka hesaplarini açip istediği oya tıklayan oluyor . Kimse üstüne alinmasin sözüm meclisten dişaridir

425
hani bu kadar sert tepkiyle çıkılcak birşeyde degil yani onu anlıyomuyorum ne sorunu var mesela ?

426
NASIL BAGLAMAZ ADAM BUSEFER BASKA SITELERDEKI TURNUVALARA KATILMICAK VEYA ARTIK BURDAKI TURUVALARA KATILMICAK.. ANKETTEDE COGUNLUK ISTIYO ZATEN SADECE SIZ DIRENIYOSUNUZ
olm siz bu sitenin en eskilerişndensiniz  bunalrı siz yapıosunuz ya helal olsun başka site için bu siteyi bi bakıma değişionuz gibi oluo 

eski yeni konusu degil kardeşim konu modern olma konusu bu 08 in resmi yamasını yüklüyor siteler yavaş yavaş bizde yükliyelim sorun çıkmasın sonuçta kimsenin hiçbiyeri sattgıgı yok... ben burda fifa 07 seçmelerinde kazanamadıgım halde dahi başka siteden girmiyecegimi söylemiştim ztn ben asla satmam kimseyi hiçbirşeyi sadece bir ricadır bu ve anket ne derse onu yapalım diyorum ztn bende

427
Biz senin kadar dar vizyonlu degiliz istedigimiz her sitede oynarız;)

yapamıcak tabi bağlanılmıo eski köye yeni adet ya nie sorun çıakrııonuz ki başka sitelerde ölemiş napalım başka siteleri !

428
Hamza duyurulara konu aç o zaman yükleyen turnuvalara girmesin diye ;)

Yuhh Artık Bu Kadarda deil hali  :D :D

429
LA LİGA CUP / 1.Tur Eşleşmeleri ve Maç Sonuçları
« : 19 Ekim 2007, 17:43:47 »
senmı karar verıyosun buna ?

herzaman cogunlugun oyu gecerlıdır

hamza bakicak o konuya son krr hamzanın

öyle bişey olmaz kardeşim tabiki hamzanın ne dedigi önemli ama demokrasi warsa oylama kararı geçerli olmalıdır

430
Hamza kusura bakma kardeşim ama burda biraz ego ön plana çıkıyo sanırım alt tarafı 1 mb lık bişey neyi tartışıyoruz anlamıyormki izmirli o dedigin yol olmuyo defalarca denendi ayrıca bu yamayı 1 kere yüklüosun ztn bu kadar abartmanın alemi yok beyler bi anket açalım çogunluga uyalım...

431
LA LİGA CUP / 1.Tur Eşleşmeleri ve Maç Sonuçları
« : 19 Ekim 2007, 17:34:42 »
Niqht ( Sevilla ) : 1    Osasuna : 0

432
EVT  YÜKLENMELİ BENCE ÇÜNKÜ DİGER SİTELERDE ÖYLE YÜKLESENİZ NE KAYBEDERSİNİZ ANLAMIYORUM YANİ SİZİ YA 1.42 MB BİŞEY ALT TARAFI SORUN FLN ÇIKARTTIGIDA YOK