İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nightmare

733
 :D :D

yaf bi ümidim vardı o da gitti niqht geldi :D

734
YA SEN NE KISKANÇ ADAMSN YAWF  YENİLDİN KABULLEN ARTIK

NIGHT YOK

nig yemek yiyor sanirim şu anda . gelir birazdan

ok saol bilgi icin

CEMAL HAYIRDIR GÖREMIYORUM SENI NERELERDESIN  ;D ;D ;D

GURPLARDA 6-2 YENDIGIM ADAM YARIFINALDE BEN SANSA BALA KAYBETTIGIM BI MAC ICIN SURUNUYORUM .  ;D ;D

735
BŞARILAR

736
ben yemekteyim elemeyin

737
saol hamza

tebrikler enes

Niqhtmare :  7  Cemalakko : 5

Çok kaçırdım farka giderdi maç

738
YA TAMAM ceMAL GİT İLERDE OTLAN TAMAMMI KİMSE İNANMIYOR ZATEN SANA ARTIK AQ HER MAÇTAN SONRA BÖLE SALLIYON RAKİBİ AŞŞALIGIYON YENİLDİM KOYDU DEMİYONDA Bİ TON LAF SAYIYON AQ NE ADAMSIN LAN !

ceMAL NE SALLION LAN SEN SEN TOP MU OYNADIN POZİSYONUN YOK LAN BÜTÜN GOLLER DÖNEN TOP BİRİDE KORNERDEN BAŞKA BİLDİGİN BİŞEYMİ WAR LAN KAÇTANE %100 KAÇIRDIM ALLAHTAN KORK ceMAL !

Niqhtmare :  7  Cemalakko : 5

ALLAHIM VALLAHI YOK BOYLE BIRSEY HAYATIMDA ILK DEFA RASTLIYORUM DESEM YERIDIR BALA MALA BULDUGU POZISYONLARDA CEZA SAHASI DISINDAN SALLADIGI HER AMA HER TOP GIRDI 6 GOL YEMIN EDERIM OYLE SON GOLUDE ARTIK SON DK DE KALECIMLEN PAS ATTIM YANLISLIKLA ONUN ADAMA GELIP BOS KALEYE ATTI ANLAMIYORM BEN BOLE ISI . BI ADAM BUKADARDA BALLI OLMASIN..!!!!!!!!

nere kacırdın lan asıl benım kacırdıgım pozısyonlar vardı senın gollerın hepsı sallama her attıgın gol oldu yaw hala hayret edıyoru a-q boyle elenmek koyuyo ınsana..!

739
BAŞARILAR

740
GOLD CUP / SOHBET YERİ
« : 07 Temmuz 2007, 20:36:35 »
BAŞARILAR

741
GOLD CUP / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 07 Temmuz 2007, 20:36:23 »
BAŞARILAR

742
ceMAL NE SALLION LAN SEN SEN TOP MU OYNADIN POZİSYONUN YOK LAN BÜTÜN GOLLER DÖNEN TOP BİRİDE KORNERDEN BAŞKA BİLDİGİN BİŞEYMİ WAR LAN KAÇTANE %100 KAÇIRDIM ALLAHTAN KORK ceMAL !

ALLAHIM VALLAHI YOK BOYLE BIRSEY HAYATIMDA ILK DEFA RASTLIYORUM DESEM YERIDIR BALA MALA BULDUGU POZISYONLARDA CEZA SAHASI DISINDAN SALLADIGI HER AMA HER TOP GIRDI 6 GOL YEMIN EDERIM OYLE SON GOLUDE ARTIK SON DK DE KALECIMLEN PAS ATTIM YANLISLIKLA ONUN ADAMA GELIP BOS KALEYE ATTI ANLAMIYORM BEN BOLE ISI . BI ADAM BUKADARDA BALLI OLMASIN..!!!!!!!!

743
beyler hade yaw

744