İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nightmare

541
FFC 350 / SON FFC'NİN KAYITLARI BURAYA!!!
« : 02 Eylül 2007, 10:37:05 »

542
Adını Sen Koy Adını Sen Koy

Oyunsiteniz | Niqhtmare... 

Nasıl :D

543
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / BANNER ONERİ
« : 01 Eylül 2007, 17:53:25 »
SEN BUNU PAİNTTE YAP BİLMEDİGİN BURDAN BELLİ BİDE ELEŞTİRİYON ZUAAAA  ;D ;D

kanka bu geçti gerçekten basit

qim yaptıysa :D

resimleri almış birleştirmiş üstüne paintten yazı böle oluyo bu

gerçekten ama :D :D ;D :D ;D :D

544
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / BANNERİMİZ DEĞİŞSİN Mİ
« : 01 Eylül 2007, 17:52:38 »
daha ii bişey olursa ilk resmin tasarımcısı olarak degişsin tabikide ama 2 3 tane kesilmemiş resimleri yanyana koyupta güldürmeeyin bizi :D :D :D

545
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / İŞTE YENİ BANNER
« : 01 Eylül 2007, 17:48:43 »
eline saglık ta cemil emege saygım war eline saglıkama gerçekten çok basit ;) daha iisini yapabilirsin kardeşim

546
ayrıca düşün blackburn rovers almadı dedigin takımda fenerin gs nin bjk nin forvetinden ii forvetler war ;)

547
kardeş bilmiyorsun bari konuşma blackburn bu oyuncuyu almak istedi ama onu galatasaray aldı bunu bil ;)

Kesinlikle  ;)

lafa bak ya insan evet der kesinlikleymiş.lafım yok iyi oyuncu..ama sakatlığı onu batırdı..roma sattı,b.rovers kadroya almadı(düşün b.rovers bile kadroya almadı)kararsızım gs de ona teklif yapınca demiştir ben kadro dışı niye durumki büyük klüb isterken vve gelmiştir.

ama kararsızım bakıcam futboluna 1 yıldır yok sahalarda
;)

548
ANKETLER / GS-SION
« : 01 Eylül 2007, 16:58:42 »
Galatasaray tur atlar sion isviçre takımı iddaa oynuyanlar ii bilir isviçrenin genelde 4.-5. sıralarında olan bir takım

549
FIFA 2008 / Fifa 08 Demo Alternatif Linkler :
« : 01 Eylül 2007, 14:00:25 »
5 part çalışıyo arkadaşlar tarafımdan denendi ;)

550
FIFA 2008 / fifa 08 demo çıktı !!!! (gerçek:D)
« : 01 Eylül 2007, 13:59:12 »
kardeş söylediklerinin bir kısmına katılıyorum özellikle kaleciye ve ofsayta yanlız ben q ile adam almayı çok saçma buldum

Arkadaslar lutfen oyunu bi iki kez daha oynayıp, 07 ile arasındaki farklılıkları goreceksiniz. Top kontrolü, şutlar, paslar, kalecilerin yapay zekası(kaleciyi shift ile kontrol edebilme) , makinanın 07 deki gibi akılsızca pasları,sutları vs bu gibi hareketler oyundan kaldırılmıs ve de son olarak benim gozume carpan yenilik, pas atacagımız adamın ofsaytta oldugunu gosteriyor yani bizi uyarıyor.

Bana gore, oynanabilirliğin en iyi olduğu FİFA serisi ..   ;)

551
FIFA 2008 / FIFA 08 Demo Nike Red-White Ball
« : 01 Eylül 2007, 13:58:14 »
saol

552
FIFA 2008 / fifa 08 demo çıktı !!!! (gerçek:D)
« : 01 Eylül 2007, 12:41:22 »
Bence pek bir degişiklik yok bugları yarı yarıya indirmişler ama hala buglar tamamen yok deyil. En Büyük Degişiklik Şuan İçin Formalar Gibi Görünüyor Maça Giriş Hatta Oyun formasyonunu gösteren ekran dahi aynı.Fakat benim anlamadıgım iş top rakipteyken s ye basıp kendi hakimiyetini alıyoduk bu oyunda ise '' q'' ya basmamız gerekiyor bunu çok gereksiz ve saçma buldum ne yani fifa oyun kontrollerde pes e mi özenmeye başladı yakında pas atmada ''x'' olursa şaşırmayalım arkadaşlar...

Açıkcası Demo İçin Oyun 5 üzerinden 3