İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Saw

673
FIKRALAR / ASKER OLMUŞ
« : 19 Ağustos 2008, 11:10:39 »
bu gerçekte yaşanan bi hikaye :
bi adam rüyasında asker oldugunu görmüş bi kalkmış askerde imiş ve yanında bi sürü kişi adam paniklemiş niye bakıyolar diye adam çıplak yatıyomuş adamla ona bakıyomuş yani adamların hepsi travesti imiş orasıda travestileri yola getirme askerliğiymiş biri de demişki ayy kızlar yeni b itaravestimiz oldu hadi kutllayalım

674
FIKRALAR / AKILLI TEMEL
« : 19 Ağustos 2008, 11:10:23 »
birgün komutan temeli cagirmis
ve demiski? temel islamin sarti kactir die sormus !
temelde 40 komutanim demis .
komutan bir tokat iki tokat derken azi burnu kana bosalmis .
temel cikmis disari
dursuna raslammis
dursun demiski : olum ne oldu sana ?
temel demiski : komutan bana sordu islamin sarti kac dedi bende kirk komutanim dedim
azim burnum kana bosaldi demis !
durdun demiski oglum sen manyakmisin git komutabin elini öp ve deki:özürdilerim komtanim islamin sarti 5 tir de demis .
onun ardindan temel demiski : oglum sen manyak misin adam kirki kabul etmior besi nasil kabul etsin demis .

675
FIKRALAR / CESUR ASKER
« : 19 Ağustos 2008, 11:10:04 »
Bir gün karakuvvetleri komutanı hava kuvvetleri komutanı ve deniz kuvvetleri komutanı bir araya gelmiş muhabbet ediyolarmış.konu askerlerin eğitim ve cesaretine gelmiş.
Hava kuvvetleri komutanı demişki en cesur asker benim askerim isterseniz ıspatlayabiliirim o arada bi F16 geçiyomuş hemen uçakla bağlantı kurmuşlar hava kuvvetleri komutanı emir vermiş askerin biri uçaktan atlasın.asker atlamış ölmüş hava kuvvetleri komutanı gördünüzmü ne kadar cesur benim askerlerim demiş.
Kara kuvvetleri komutanıda oda bişeymi sen benim askerimi gör bide yanındaki askerin birine emir vermiş.
Asker karşıdan geçen tankın altına yat asker hiç tereddüt etmeden tankın altına yatmış ve ölmüş.
Deniz kuvvetleri komutanıda gülerek peh oda bişeymi siz bide benim askerin cesaretini görün ordan geçen denizcinin birine bağırmış oğlum ali gel buraya.asker dönmüş hassiktir len

676
FIKRALAR / ATTT
« : 19 Ağustos 2008, 11:09:49 »
bir gün çocukla annesi pazara gitmişler tabiii pazara atıyla bi adam geliyormuş çocuk annesine demiş anne bu ne; annesi hiç olum hiç demiş.. pazarcıda; abla bunada hiç diyosan allah gözünü doyursun demişş : :) zuaaaaaa

677
FIKRALAR / AYIDAN YANAMISIN
« : 19 Ağustos 2008, 11:09:35 »
Temel ile Dursun bir gün ayı avına çıkarlar ve
sohbet etmeye başlarlar.Temel derki:
-Ula Dursun yolda karşına bir ayı çıkarsa ne yaparsun?
-Ayıyı sopalarım
-Sopa yoksa
-Taş atarım
-Taş yoksa
-Tüfekle vururim
-Tüfek yoksa
-Kaçarım
-Kaçamazsan
-Ağaca çıkarım
-Ağacada çıkamazsan
-Ula Temel sen benden yanamısın,ayıdan yana mısın.

678
FIKRALAR / VATAN
« : 19 Ağustos 2008, 11:09:15 »
Komutan birgün Dursuna sorar:
Vatan bizim neyimizdir?Dursun derki:
Anamızdırkomutanım.Komutan aferim der ve Temelin yanına gider ve onada sorar.Vatan bizim neyimizdir?Temel derki:Dursunun anasıdır komutanım

679
FIKRALAR / HAMZA İLE HÜSKO
« : 19 Ağustos 2008, 11:08:59 »
HAMZAİLE HUSKO ÇOK İYİ ARKADAŞLARDIR
İKİSİNİNDE YAŞLARI 20'DİR İKİSİ AYNI
ANDA ASKERE GİTMİŞLER HAMZANIN BABASI
ÖLÜYOR VE BUNU HAMZAYA SÖYLERLERSE HAMZA
ASKERDEN KAÇAR DEMİŞLER ONUN İÇİN HAMZA' NIN EN İYİ ARKADAŞI USKOYA SÖLERLER
HUSKO HAMZANIN YANINA GİDER VE SOLEDER
HAMZA ANEY VARDIR_HAMZA VARDIR_TEYZEVARDIR_HAMZA VARDIR
BACI VARDIR_HAMZA VARDIR PEKİYA HAMZA BABEY VARDIR _HAMZA VARDIR NAH VARDIR BABEY OLDÜ:)

680
FIKRALAR / SÜRGÜN
« : 19 Ağustos 2008, 11:08:39 »
tank taburunda askerlik yapan supi herkezle idaya girmekte ve kazanmakta.önce devreleri ni sonra alt devreleri ve üüst devrelerden sonra subay ve ast subayı da idaya girerek dolandırduktan sonra bu olyay tümende yayılır.ve diğer bölüklerede sıçrar ve diğer bölüklerde supi ile iddaya girer ve kaybeder ler.fena şekilde canı yanan tümen komutanı supi yi başka bir garnizona sürrüp kurtulmayı ister bunu yaparda.supi tekirdağ tank taburuna sürülür.supi yeni birliğine gitmeden ordada ünü ondan önce gitmiştir.
tugay komutanı tekirdağ ın tugay komutanını arar ve durumu izah ederken telefon hattı kesilir.ve tugay komutanı supi yi garnizona girer girmez nizamiyeden aldırır.ve odasına çeker olum bak burada efendi ol yoksa bitmez senin askerliğin diye tembih eder.supi degayat sakin evet komutanım der.ben diğer birliğimde adımda çıkan söylemlere itimat etmem der. ve tugay komutanına derki ben herşeyi biliyordum o yüzden beni sürdüler der.
neymiş o bildiğin olum diye sorar komutan
supi de cevaap verir komutanım sizin götünüz de bozuk para kdar ben var der...
komutan gülerek nasıl der.
supi de 10 tane tv ye idaya girmek ister komutanlaikomutan kabul eder.ve götünü supi ye gösterir ve olmadığını kanıtlar.supi evet yok muş siz kazan dınız derken teklefon çalar arayan supi nin iğer tugay komutanı bağırarak komutanım o askere sakın götünüzü göstermeyin bizle sizin götünüzü göreceim diye 30 tane tv idaya girdi der...

681
FIKRALAR / MUTFAK
« : 19 Ağustos 2008, 11:08:24 »
bir evli çift seks yapmak istiyomuş fakat 2 çoçukları varmış ve izin vermiyormuş.sora adam kadına demişki ,maç izlerken sen mutfağa git bardak kır beni çagir yardım için, demiş.sonra her maçta gidiyomuş .küçük çoçuk bi gün su içmek için mutfaga gitmiş ve olanları görmüş.sonra abisine gelerek ,abi sakın mutfakta bardak kırma çünkü babam her bardak kıranı yapıyor demiş

682
FIKRALAR / KUŞUN BENZİNİ BİTMİŞ
« : 19 Ağustos 2008, 11:08:09 »
gecenlerde kuş aldım poşetin içine koyup eve gittim.tabi annemde kuşları sevmedigi için anneme söylemedim.poşetin içinde ne oldugunu anne dedim al bu poşeti ben biraz sonra gelicem aradan 20 dakka gectikten sonra ben kuşa yem alıp eve dönerim anneme sorarım anne sana verdigim poşeti nereye koydun annemde buzdolabo koydum der oglum aa anne neden koydun dedim annemde et sandıgı için buzdolabın içine koydugunu söyledi tabi bende hemen buzdolabı açar açmaz kuşun dondugunu gördüm hemen kuşcu dayımı aradım dayı dedim eve kuş almıştım annemde buzdolaba koymuş bilmeyerek nabıyım şimdi söylermisin dayımda hemen git dedi benzinciye benzin al kuşun burnuna damlat tabi bende hemen benzini alıp eve döndüm kuşun burnuna damlattım kuşta hmen canlandı odadan odaya ucmaya başladı ve ucarken duvara carpıp yere düştü:sizce ne oldu cevap:)ölmedi kuşun benzini bitiiiiiiiiii :))))))))))))

683
FIKRALAR / KOPYA
« : 19 Ağustos 2008, 11:07:51 »
Bİ GÜN TÜRKÇE YAZILISINDA Bİ ÇOCUK ELİNDEKİ KOPYAYI ÇEKİYORMUŞ.ÖĞRETMENi;
-NE YAPIYOSUN KAAN?DİYE SORMUŞ.
KAAN Bİ ELİNE Bİ DE KAĞIDA BAKMIŞ.
-ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM HOCAM DEMİŞŞŞ

684
FIKRALAR / TEMEL ASKERDE
« : 19 Ağustos 2008, 11:07:36 »
 temel bir gün askerlerle mayin aramasi yapiyormus tam o sirada düsman uçaklari üstlerinden geçiyormus

Komutan askerlerine üstünüzü çikarin ve yüz üstü yatin düsmanlar sizi kabak tarlasi zannetsin

temel ise sirt üstü yatalim hiyar tarlasi zannetsinler