İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - sir_safak

733
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« : 25 Haziran 2007, 14:53:13 »
mert eger senın yuzunden aıle ıcı katlıcam oulrsa senın kafanı kopartmazsam o.c yum

734
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« : 25 Haziran 2007, 14:46:04 »
sir_Safak 3 - 0 mert  adam mactan  1 kere cıktı dedım cıkamazsın hukmen olmaz deı  tamam  hadı gırelım o gollerrı atdı sonra  bende ısındım oyuna  bende  attım golerı  1 fark kaldı  2. yarıda adam yıne cıktı  >:( bende  sınırlendım  senın oynıcan oyunuda senınde ... bukadar basıt  cocuk oyuncagı degıl bu  her  15 dk da oyundan cıkıcan 

735
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / yanlıslıkla oldu kılıtt
« : 22 Haziran 2007, 12:48:16 »
kılıtlendı

736
HER TELDEN DUYURULAR / !!! dikkat dikkat !!!
« : 22 Haziran 2007, 12:47:50 »
beyler ozelıkle hamza dıkkatıne  ben  pc  yı yukarıkı kata  tasıyorum bugun ust kata tasındıgımız ıcın bu yuzden  2.3 gun saglıklı bır sekılde  baglanamıycam  sıteye cunku   yukarıda telefon hatdı yok 2.3  gun ıcerısınde  telefon hatınıda cekerız yukarı ondan sonra  baglanabıılırım dıkkatıne  hadı  herkese ıyı eglenceler

737
FFC 262 / TEKNİK KURALLAR
« : 21 Haziran 2007, 21:08:35 »
1. MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 8 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 16 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10.MAÇ KOPTUGU ZAMAN KOPTUGU YERDEN VE SKORDAN DEVAM EDECEKTİR 

738
HER TELDEN DUYURULAR / LINCOLN RESMEN GS DE
« : 21 Haziran 2007, 20:27:29 »
beyler lincoln resmen sarıkırmızı  ınanmayanlar buraya zıyaret edebılır vatana mıllete hayıorlı olsun 
http://www.webaslan.com/

739
FFC 261 / teknik kurallar !!!
« : 21 Haziran 2007, 18:47:36 »
1. MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 8 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 16 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10.MAÇ KOPTUGU ZAMAN KOPTUGU YERDEN VE SKORDAN DEVAM EDECEKTİR 

740
FFC 261 / SOHBET & SORU & SORUN BÖLÜMÜ
« : 21 Haziran 2007, 18:46:56 »
OYUNSİTENİZ 261. FİFA 07 FAST FUTBOL CUP TURNUVASI İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNUZU ELEŞTİRİNİZİ BURADA YAPABİLİR . TURNUVA İLE ALAKALİ BU KONUDAN SOHBET EDEBİLİRSİNİZ .

NOT : FFC 261. TURNUVASİNA KATİLACAK OLAN HERKESİN SOHBET KONUSUNA GİRMESİ ZORUNLUDUR . BU KONU ALTİNDAN TURNUVA İLE ALAKALİ HER TÜRLÜ KONU KONUŞULACAKTİR.

741
hamza  benım mesajımı senmı sıldın

742
bencede eleme yapabılır  5.6.7.8.9 arasında

743
SİTE ADI : WWW.FİFAHANLİVE.ORG

KATİLİMCİLARİMİZ :

1.MERT961 : mert-961@hotmail.com

2.DEVİL : isosansli@hotmail.com

3.HARUN : makara.harun@hotmail.com

4.BARUT : batuhanbarut@msn.com

5.FLASH Bir Transfer Yapacağız Şimdilik Gizli Tutuyoruz ;)

benı secın benı secın :D

744
HAMZA KARDESIM DENEME SURECINDEN GECTIM  BU SIRADA YONTTIGIM  TURNUVALARI VE YAPTIGIM PAYLASIMLARI SEN GORDUN KARAR VERIN ARTIK