İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - yyusuf1993

721
MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ / YETKİ ALMAK İSTİYORUM
« : 09 Haziran 2009, 14:48:47 »
daha öncede yetki almak için başvurdum ama çeşitli sebeplerden dolayı tamamlayamadım.şimdi tekrar yetki almak istiyorum.gereken neyse yaparım.

722
SİTE TANITIMLARI / www.fifaplayers.com Satılıktır !!!
« : 14 Ağustos 2008, 12:41:41 »
emrah abi adam ol biraz şimdi inkar ediyosun ramco konusunda da ikiili oynadın herkesle ikili oynuyosun şimdide siz konulara bakarak iş yapıyosunuz diyosun  sen deilmiydin bizim için konu sayısı önemli diyen ayrıca biz siteden gittikten sonra nasıl uçtunuz anlamadım biz gittikten sonra siteyi satmaya karar wermedin mi?

725
aynı zamanda blade in direk olarak elenmesi lazım iki site adına yarısıyor kendiside söyledi

kes lan şamatayı yenildin diye zorlanma 3 golü q+w yapmadan yedin... birde iki site adına yarışmııyorum herkez biliyor diğer siteden adımı sildiler.konu kapanmıştır.
,
adam gibi konus elimde print war gösterecem herkese

726
aynı zamanda blade in direk olarak elenmesi lazım iki site adına yarısıyor kendiside söyledi

727
blade beni yendi ama adam her pozisyona q+w yaptı normal pas yapıp gelmiyo geliyo ronaldinhoyla q+w yapıp duruyo her pozisyon her pozisyon yasak deilmi bu

728
eeet arkadaslar forumlarda bütün sitelerde sorun  war bugun yarın duzelecekmıs :hif

730
OFFC 271 / ŞAMPİYON <><><><> -3MR3-
« : 17 Haziran 2008, 19:15:00 »
 :=)

731
RAPOR EDİLME BÖLÜMÜ / YUSUF1993'ÜN RAPOR YERİ (1.HAFTA)
« : 08 Haziran 2008, 22:47:08 »
eyw.

732
bu site neden böyle dağıldı?