Gönderen Konu: YETER ARTIK  (Okunma sayısı 1546 defa)

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
YETER ARTIK
« : 07 Mart 2009, 14:30:36 »
SİTENİN CANLANMASI LAZIM HAREKETE GEÇELİM HADİ TOPLANTI FİLAN HAMZA YAP ARTIK BİŞELER SİTE NE HALA DÜŞTÜ

Çevrimdışı sadece

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
YETER ARTIK
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2009, 16:36:21 »
Koskoca Oyunsiteniz nerelere düşmüş,Yazık! Burada yıllarım geçti ve aylar sonra ilk defa girdim ki şoka uğradım benim zamanımda günde 5 bin üstü konu açılıyordu bu sitede 24 saat online olan vardı ama bitmiş artık bu sitenin bu hallere düşeceğini biliyordum ama bir yandan da ben sanalı bırakalı çok oluyor ekmek derdindeyim ama artık toparla bu efsane siteyi Hamza sen kimsin deme sakın seni en iyi tanıyayım ben. ;)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
YETER ARTIK
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2009, 16:44:00 »
Koskoca Oyunsiteniz nerelere düşmüş,Yazık! Burada yıllarım geçti ve aylar sonra ilk defa girdim ki şoka uğradım benim zamanımda günde 5 bin üstü konu açılıyordu bu sitede 24 saat online olan vardı ama bitmiş artık bu sitenin bu hallere düşeceğini biliyordum ama bir yandan da ben sanalı bırakalı çok oluyor ekmek derdindeyim ama artık toparla bu efsane siteyi Hamza sen kimsin deme sakın seni en iyi tanıyayım ben. ;)

Dostum koskoca oyunsiteniz eskisinden daha güçlü bir şekilde gelecek bundan hiçbir şüpheniz olmasın.Bu sene hamza abi ve sitedeki diğer arkadaşların özel sorunları yüzünden biraz duraksama dönemi yaşadık.Ancak bunlar osc nin hitinin azalması için mazeret değil sitemiz çok yakında eskisinden daha kaliteli ve güçlü olacaktır.Bu arada sen legendmaen misin ?

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
YETER ARTIK
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2009, 18:07:20 »

Cemil Sen Merak Etme Önümüzdeki Sene Kimsenin Beklemediği Bir Atak Yapacağiz.Öss Derdinden Kurtulayim Oyunsiteniz İçin Ciddi anlamda Paraya Kıyacağim.Sadece Ödüllü Turnuvalar Değil Oyunsiteniz İçin Oyun Serverlari Alacağiz Ve Çevremizi Genişletmemiz İçin Her Türlü Reklam Ücretine Kıyacağim..Yalnız Şimdi Sitenin Sırtının Yere Değmemesi Gerekiyor.Önümüzdeki Seneye kadar Gözüm arkada kalmadan Emanet Edebileceğim Arkadaşlarim var.Onlar Kendilerini biliyor.hepsine güveniyorum zaten

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
YETER ARTIK
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2009, 19:52:47 »
Evet, Bu akşamdan başlıyoruz..!

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *