Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 57418 defa)

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #804 : 02 Temmuz 2007, 16:30:59 »
olum noluyor lan tamam bukadar kargasa cıkıcaksa  mac  volkanın olsun ama kuralları cegrek fınal macları baslamadan ve  grup macları bıtdıkten sonra konuldu  yanı  kurallar cegrek fınalede  yansıdı  dolayısıylada  cegrek fınalded uygulanacak  grup macları oynanırken boyle bır kural yoktu ama sımdı var

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #805 : 02 Temmuz 2007, 16:31:06 »
o zaman turnuvadaki tüm maçlar tekrar edilsin ;)

beyler 3 puan kazanmak için böyle saçma şeyler söylemenize hiç lüzum yok .

Grup müsabakalari oynandiği sırada bu kurallar uygulanmiyordu . bu kurallarin uygulanmadiği sırada buglari isteyen istediği şekilde kullanabilirdi . eski maçlar üzerinde burada tartişmaniza bir anlam veremiyorum .

yeni kurallarimiza kimse itiraz etmesin . Fenerkral - Sir.safak Karşılaşmasinda kural ihlali yapildiği için maçin tekrar edilmesine karar verildi . ben ortada hiç bir haksizlik göremiyorum . kurali çiğneyip üstüne üstlük buna itiraz ederseniz siz haksız duruma düşersiniz

HAMZA ÇOK SAÇMA Bİ İŞE KALKISIYOSUN SOYLIYIM.! ;) ;)

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #806 : 02 Temmuz 2007, 16:32:01 »
Hamza haksızlık yok mu?Haksızlı göremiyorsun mu?

Ya Allah aşkına elini vicdanına koy...

Ben turnuva başlamadan önce söylemiştim o zaman niye yasaklamadınız.O kadar bağırdık buglar yasaklansın die ama bizi hiç takan olmadı.Her şeyi menfaatinize kullanmayın yaa şurda adamakıllı turnuva yapalım.Eğer bu yasak böyle giderse çoğu site turnuvadana çekilir ve bir daha sizin düzenlediğiniz turnuvalara katılmayabilir iyi düşün!...

Elim Tetikte, Yanlıs Yapana Acımam Sıkarım...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #807 : 02 Temmuz 2007, 16:32:21 »
o zaman turnuvadaki tüm maçlar tekrar edilsin ;)

beyler 3 puan kazanmak için böyle saçma şeyler söylemenize hiç lüzum yok .

Grup müsabakalari oynandiği sırada bu kurallar uygulanmiyordu . bu kurallarin uygulanmadiği sırada buglari isteyen istediği şekilde kullanabilirdi . eski maçlar üzerinde burada tartişmaniza bir anlam veremiyorum .

yeni kurallarimiza kimse itiraz etmesin . Fenerkral - Sir.safak Karşılaşmasinda kural ihlali yapildiği için maçin tekrar edilmesine karar verildi . ben ortada hiç bir haksizlik göremiyorum . kurali çiğneyip üstüne üstlük buna itiraz ederseniz siz haksız duruma düşersiniz

HAMZA KARDEŞİMM BÖYLE OLURSAA HERKES  ÇEKİLİR BİZDE ÇEKİLİRZZ HAKSIZLIĞIN EN ÜST SEVİYESİ BU NE BU YA BU SADECE SİZN MAÇTA ÇIKTI OLAY AMA YAPTIĞINIZA BAK İLLA SİZMİ ŞAMPİYON OLCAKSINIZ...KARARA İTİTRAZ EDİYORUMM
Evet Hamza maçlar tekrar edilecekse turnuvadan çekiliyorum...!

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #808 : 02 Temmuz 2007, 16:32:35 »
olum noluyor lan tamam bukadar kargasa cıkıcaksa  mac  volkanın olsun ama kuralları cegrek fınal macları baslamadan ve  grup macları bıtdıkten sonra konuldu  yanı  kurallar cegrek fınalede  yansıdı  dolayısıylada  cegrek fınalded uygulanacak  grup macları oynanırken boyle bır kural yoktu ama sımdı var

safak kanka dikkat edersen duyuruda YENİ AÇILAN TURNUVALAR YAZIYOR bak istersen

http://www.oyunsiteniz.com/forum/her-telden-duyurular/yeni-acilan-turnuvalarimizdaki-genel-kurallar-t31808.0.html

kerem

• Ziyaretçi
SOHBET YERİ
« Yanıtla #809 : 02 Temmuz 2007, 16:32:39 »
eee herseyı yasaklamıssınız ya ozaman bız nıe mac yapıoz kı oyunu oldugu gıbı kabul edelım arkadaslar kısıtlama getırırsenız bunun onune gecemezsınız o der ben yapmadım otekı der yaptın onune gecemezsınız bence hiç bır ksııtlama getırılmemelıdır...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #810 : 02 Temmuz 2007, 16:32:53 »
Hamza böle saçmaLık mı olur kardeşim ya ben adamı yenmişim zaten buğ yapmadan yendim o ayrı bişeyde turnuvanın başlangıcında buğlar vardı şimdi yok diyosun emre de bana maçı tekrar edecez diyo ama ben buğlu oynamadım ki maçımda ama emre beyfendi nerden bileyim belki buğdan gol attın diyo işte böyle adamlarla turnuvaya katılmayacaksın ben maçımı kesinlikle tekrar etmeyi düşünmüyorum ve tekrar etmeyeceğim..!!!

Son kez söylüyorum beyler . lütfen beni dikkatli dinleyin ve bir daha boş mesaj yazmayin ,

Buglarin kaldirilma tarihi 29 haziran günüdür . bu tarihten itibaren kimsenin oyunun buglarini kullama hakkı yoktur . şayet oyun içerisinde yarişmacilardan biri buglari kullanmiş ve rakibi buna itiraz edip buraya şikayet ederse maçin tekrari söz konusudur . burada da yeni kurallarimiza rağmen fenerkral buglari kullandiği ve rakibi sir.safak buna itiraz ettiği için mücadelenin tekrar oynanmasina karar verilmiştir .

son karar bu dur . bundan sonra gereksiz mesaj yollamayin

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #811 : 02 Temmuz 2007, 16:33:03 »
olum noluyor lan tamam bukadar kargasa cıkıcaksa  mac  volkanın olsun ama kuralları cegrek fınal macları baslamadan ve  grup macları bıtdıkten sonra konuldu  yanı  kurallar cegrek fınalede  yansıdı  dolayısıylada  cegrek fınalded uygulanacak  grup macları oynanırken boyle bır kural yoktu ama sımdı var
ŞAFAK KURALLARR ÇEYREK FİNALDE DEĞİL SEN YENİLDİKTEN SONRA KONULDU NİE SEN BİDA YAPIP YENESİN DİE OYUNSİTENİZ ŞAMPİYON OLSUN DİE AMA BUNA BUNDAN SONRA NE BEN NEDE BAŞKASI İZN VERCEĞİNİ HİÇ SANMIYORUM

lampardgs

• Ziyaretçi
SOHBET YERİ
« Yanıtla #812 : 02 Temmuz 2007, 16:34:44 »
eet bncede haksızlk var safak yenldi diye hmn kuralmı koyuldu trnuva nsl basladysa ole btsn..!!!!

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #813 : 02 Temmuz 2007, 16:35:00 »
AYNEN KATILIYORUM

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #814 : 02 Temmuz 2007, 16:36:08 »
ŞAFAK KURALLARR ÇEYREK FİNALDE DEĞİL SEN YENİLDİKTEN SONRA KONULDU NİE SEN BİDA YAPIP YENESİN DİE OYUNSİTENİZ ŞAMPİYON OLSUN DİE AMA BUNA BUNDAN SONRA NE BEN NEDE BAŞKASI İZN VERCEĞİNİ HİÇ SANMIYORUM
ugur ben yenıldıkten sonra degıl  bu kurallar  daha onceden cegrek fınaller oynanmadan konuldu ve sıte genelınde butun turnuvalarda gecerlı saydı ama  terbıyesızlık dız boyu  mılet ayaklandı  anasını satım yaaa tamam  mac  volkanın olsun cemal bukadar  yırtma kendını

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #815 : 02 Temmuz 2007, 16:36:12 »

ilk cümlende hata var kardeşim . kurallar safak yenildikten sonra konmadi . kurallarimiz 29 haziran tarihinde yürürlüğe girdi ve bu tarihten sonra kimsenin bu kurallari çiğnemeye hakkı bulunmuyor . eski maçlarin tekrar edilmesi zaten söz konusu olamaz . nitekim o maçlarin oynandiği sırada böyle bir kural uygulanmiyordu