Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 57422 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #816 : 02 Temmuz 2007, 16:36:37 »
eet bncede haksızlk var safak yenldi diye hmn kuralmı koyuldu trnuva nsl basladysa ole btsn..!!!!

LAMPARD BU KURALLAR 29 HAZİRAN GÜNÜ KOYULDU SAFAK YENİLDİKTEN SONRA FLN DEİL !!!

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #817 : 02 Temmuz 2007, 16:36:47 »
eet bncede haksızlk var safak yenldi diye hmn kuralmı koyuldu trnuva nsl basladysa ole btsn..!!!!
olm ne ben yenıldım dıye konusması sıtede  gezmeden ıncelemeden yorum yazmayın suraya >:(

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #818 : 02 Temmuz 2007, 16:37:09 »

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #819 : 02 Temmuz 2007, 16:37:56 »
tamam hamza daha ugrasmana gerek yok  valla  hıc tatsızlıkta cıkmasın turnuvada ısteıdkelrı kadar bug yapsınlar 

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #820 : 02 Temmuz 2007, 16:38:53 »
Hamza HAKSIZLIK GOREMIYORUM DİYORSUNDA BELKİ ONCEDEN BUGLA YENEN ADAM BUGSUZ YENEMEYECEKTI GRUPTA BOLE OLUNCA O ADAMLARA HAKSIZLIK OLUR NİTEKİM BOLECE TUM MACLARIN TEKRARI GELİR TAKDİRİNCE

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #821 : 02 Temmuz 2007, 16:41:30 »
Hamza HAKSIZLIK GOREMIYORUM DİYORSUNDA BELKİ ONCEDEN BUGLA YENEN ADAM BUGSUZ YENEMEYECEKTI GRUPTA BOLE OLUNCA O ADAMLARA HAKSIZLIK OLUR NİTEKİM BOLECE TUM MACLARIN TEKRARI GELİR TAKDİRİNCE

bak volkan , 4. kez söylüyorum , grup müsabakalari oynandiği sırada bu kurallar yürürlükte değildi . buglarin kaldirilmasindan en fazla 2 ya da 3 gün geçti . ve bu kurallar uygulanmaya başladiği günden itibaren kimsenin buglari kullanma hakkı kalmadi . bu gereksiz itirazinizi sürdürmeye devam edecek misiniz ?

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #822 : 02 Temmuz 2007, 16:42:52 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #823 : 02 Temmuz 2007, 16:43:06 »

bak volkan , 4. kez söylüyorum , grup müsabakalari oynandiği sırada bu kurallar yürürlükte değildi . buglarin kaldirilmasindan en fazla 2 ya da 3 gün geçti . ve bu kurallar uygulanmaya başladiği günden itibaren kimsenin buglari kullanma hakkı kalmadi . bu gereksiz itirazinizi sürdürmeye devam edecek misiniz ?

HAMZA OKADAR KISI GEREKSIZ YERE KONUSUYO YANI OYLEMI ..!

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #824 : 02 Temmuz 2007, 16:44:33 »
HAMZA ÖLE BİR BÖLÜM YOK BU SİTELER ARASINDA BÖLÜMÜNDE NİYE HEP YENİLENLER LAF EDİO ŞAFAKLA EMRE İKİNZ DİŞOSUNUZ HAMZADA OYUNSİTENİZLİ OLDUĞU İÇİN ODA KABUL EDİO AMA SİTENİN GENELİ KARŞI ÇIKIOR HAKSIZLIK YAPMAYINN

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #825 : 02 Temmuz 2007, 16:45:39 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #826 : 02 Temmuz 2007, 16:46:50 »
tamamda bu bolum altında bole bir kurallar topici yok sitede duyurular bolumunde ise DİYORKİ SADECE YENİ AÇILAN TURNUVALAR.;)

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #827 : 02 Temmuz 2007, 16:47:45 »

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten
BEN TUGKANLA MAÇIMI YAPTIĞIMDA BUG KULLANDIMM HADİ YAPALIM TUGKANLAA BİDAAA HADİİ AYIN 30 DA YAPTIK HADİ  YAPALIMM NERDE HADİ GELSİN YAPALIM BİDAA ???????????????????????