Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 57401 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #852 : 02 Temmuz 2007, 17:03:32 »
Sevgili katilimcilar ,

İnanin az önce yeni kurallarimiza göstermiş olduğunuz tepkilerden dolayi çok üzüldüm . biz burada kimsenin haksizliğa uğramamasi için elimizden geleni yapiyoruz fakat bazilariniz bize karşı, sadece yeni kurallari uyguladiğimiz için hadlarini aşacak derecede ağır konuştular .

Çeyrek final müsabakalarindan itibaren yeni uygulanan kurallarimizin geçerli olup olmamasini sizlere soracağiz . bunun için bir anket açacağim birazdan . şayet anketten buglar bu turnuvada yasaklanmasin sonucu çıkar ise buglari yasaklamayacağim ve fenerkral - sir.safak müsabakasi da iptal edilmeyecek

Tüm yarişmacilarimizin Ankete katilimini bekliyorum

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #853 : 02 Temmuz 2007, 17:04:02 »
evet hamza yeni açılan turnuvalarımızda bu kurallar geçerlidir dedin ama bu yeni açılan bi turnuva değil sen kuralları koymadan öncede devam ediyordu kardeşim... Bence anketin açılması en iyisi olur

tamam devil . anketi açacağim birazdan

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #854 : 02 Temmuz 2007, 17:04:34 »
abketın sonucu  bellı sımdıden hayırlı olsun

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #855 : 02 Temmuz 2007, 17:05:16 »

;)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #856 : 02 Temmuz 2007, 17:05:48 »
Sevgili katilimcilar ,

İnanin az önce yeni kurallarimiza göstermiş olduğunuz tepkilerden dolayi çok üzüldüm . biz burada kimsenin haksizliğa uğramamasi için elimizden geleni yapiyoruz fakat bazilariniz bize karşı, sadece yeni kurallari uyguladiğimiz için hadlarini aşacak derecede ağır konuştular .

Çeyrek final müsabakalarindan itibaren yeni uygulanan kurallarimizin geçerli olup olmamasini sizlere soracağiz . bunun için bir anket açacağim birazdan . şayet anketten buglar bu turnuvada yasaklanmasin sonucu çıkar ise buglari yasaklamayacağim ve fenerkral - sir.safak müsabakasi da iptal edilmeyecek

Tüm yarişmacilarimizin Ankete katilimini bekliyorum

Çevrimdışı _T@YFo_

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #857 : 02 Temmuz 2007, 17:06:17 »
Bugsız olması Scn olarak işimize gelir Hamza nitekim şampiyon olup sonraki turnuvanın ev sahipliğini kazanırsak buglar yasak olacak ama zamanlama yanlış..
ITAAT ET 6-2

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #858 : 02 Temmuz 2007, 17:06:26 »

canın sağolsn kardeşim . herkes burada haksizlik yapildiğini savunuyor fakat ben sadece yeni kurallarimizi uygulamak istiyordum . yarişmacilarimizin bu kadar ağır tepkiler göstereceğini tahmin bile etmezdim . Buglari yasakladik diye bize her türlü hakaret mazur görüldü . hepinizin canı sağolsun gene de . oyunsitenizin itibari için bu anketi açmayi uygun gördüm

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #859 : 02 Temmuz 2007, 17:09:16 »

canın sağolsn kardeşim . herkes burada haksizlik yapildiğini savunuyor fakat ben sadece yeni kurallarimizi uygulamak istiyordum . yarişmacilarimizin bu kadar ağır tepkiler göstereceğini tahmin bile etmezdim . Buglari yasakladik diye bize her türlü hakaret mazur görüldü . hepinizin canı sağolsun gene de . oyunsitenizin itibari için bu anketi açmayi uygun gördüm

anketı beklıyorz. ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #860 : 02 Temmuz 2007, 17:11:11 »
Anketi açtim beyler . hepinizin yorumlarini bekliyorum

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #861 : 02 Temmuz 2007, 17:13:52 »
anketten bişy çıkmaz açıkçası bende fenerkral a katılıyorum yani eski bir turnuva bu kurallar da belli bestfifa boşuna mı ayrıldı o zmn başlarken neyse bugun de odur eğer buraya topic açsaydınız bu kurallar geçerli die o zmn belki olabilirdi ama böyle de olmaz.

Ayrıca hamza sana birşey sorcam sence bu sitede anket açmak ne kadar adaletli? sonuçta burası oyunsiteniz ve burdaki çoğu insan da haklıya haksıza bakmadan oyunsiteniz in lehine olan karara oy kullanacaklarını düşünüyorum

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #862 : 02 Temmuz 2007, 17:24:10 »
anketten bişy çıkmaz açıkçası bende fenerkral a katılıyorum yani eski bir turnuva bu kurallar da belli bestfifa boşuna mı ayrıldı o zmn başlarken neyse bugun de odur eğer buraya topic açsaydınız bu kurallar geçerli die o zmn belki olabilirdi ama böyle de olmaz.

Ayrıca hamza sana birşey sorcam sence bu sitede anket açmak ne kadar adaletli? sonuçta burası oyunsiteniz ve burdaki çoğu insan da haklıya haksıza bakmadan oyunsiteniz in lehine olan karara oy kullanacaklarını düşünüyorum

AYNEN GELIN BIDE SOCCEROYUNDA ANKET ACALIM  :D :D

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #863 : 02 Temmuz 2007, 17:33:11 »
hamza kardeşim bu çeyrek final maçlarında uzatma var mı ???