Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 57354 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #828 : 02 Temmuz 2007, 16:48:42 »
HAMZA LANET OLSUN YETER SILME ARTIK MESAJLARIMI YA..!

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #829 : 02 Temmuz 2007, 16:48:59 »
HAMZA ÇOK ÜYE KAYBEDECEKSİNİZ,ÇOK İTİBAR KAYBEDECEKSİNİZ SÖYLEYİM... BANA BUGSUZ DA UYAR HATTA İŞİME GELİR ÇÜNKÜ BENİM İSTEĞİM DE BU AMA YANLIŞ VE SAÇMA Bİ ZAMANDA KOYDUN BU YASAĞI...

Elim Tetikte, Yanlıs Yapana Acımam Sıkarım...

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #830 : 02 Temmuz 2007, 16:49:05 »
tamamda bu bolum altında bole bir kurallar topici yok sitede duyurular bolumunde ise DİYORKİ SADECE YENİ AÇILAN TURNUVALAR.;)
,

ayrıca mesela kurallar da ne gecer macın 10 dksından sonra kasar diye cıkarsan haksız olursun peki çıktı buglar yok diye tmm dedım sonra neden devam etti de şikayet etti onu anlayamadım ?

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #831 : 02 Temmuz 2007, 16:49:10 »
HAMZA BESTFIFA NEDEN CEKILDI?? BUGLARIN YASAK OLMADIGI ICIN VE SIZEDE GUN DOGDU GURUPTAN CIKMAK ICIN BELKIDE O SAYEDE CIKTINIZ GURUPTAN..! OZMN YASAK DEILDI SIMDIDE YASAK OLMICAK BURDA HAK YIYOSUN İŞTE ANLADINMI ? ;)

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #832 : 02 Temmuz 2007, 16:49:30 »
HAMZA LANET OLSUN YETER SILME ARTIK MESAJLARIMI YA..!
170PT  HİÇ GÜLCEĞİM YOKTUJ  ;D ;D

forza_eagle_88

• Ziyaretçi
SOHBET YERİ
« Yanıtla #833 : 02 Temmuz 2007, 16:50:33 »
bu durumda  ben maçımım tekrarını istiyorum lampardla yaptığım maçta adam a+d yide kullandı bide uzun topla 3 gol attı bana
hamza kardeş senden cevap bekliyorum bu mesaj için

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #834 : 02 Temmuz 2007, 16:51:22 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten
BEN TUGKANLA MAÇIMI YAPTIĞIMDA BUG KULLANDIMM HADİ YAPALIM TUGKANLAA BİDAAA HADİİ 30 DA YAPTIK HADİ  YAPALIMM NERDE HADİ GELSİN YAPALIM BİDAA ???????????????????????

beni dinlemiyor musun uğur ?

yoksa dinlememezlikten mi geliyorsun ?

bak canım kardeşim , sen tugkan ile oynadiğin sırada sitemizde buglarin kullanilmasinda henüz bir sakinca yoktu . bu kurallarimiz max 2 ya da 3 gündür uygulaniyor ve bu süre zarfinda tüm turnuvalarimizdan buglari yasakladik . buglar yasaklanmasina rağmen fenerkral şayet kural ihlalinde bulunuyorsa bunun cezasi maç tekraridir . ayni cümleleri yeniden kurmaktan sıkıldım artik . bir daha konu hakkında mesaj gönderen olursa sileceğim hemen

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #835 : 02 Temmuz 2007, 16:52:20 »
ulan beyler  >:( >:( bu yasak ben yenıldıkten sonra konulmadı ne kadar  beyınsızsınız yaaaa >:( >:( >:( >:( >:( adam akıllı ıtıraz edıceksenız edın  ayrıyetden ben ben yenıldıkten sonra  demedım  oyundan cıktım buglar yok dıye  hamza  ve dıger  yetkılılerı bulamadım volkanıda bekletmıyım dıye oyuna gırdık   sımdı  ne halınız varsa gorun  adamı dınden ımandan cıkartmayın yaaaa

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
SOHBET YERİ
« Yanıtla #836 : 02 Temmuz 2007, 16:53:02 »
bu durumda  ben maçımım tekrarını istiyorum lampardla yaptığım maçta adam a+d yide kullandı bide uzun topla 3 gol attı bana

bu senin içinde geçerli kardeşim . siz maçinizi oynadiğiniz sırada bu kurallar henüz duyurulmamişti . dolayisiyla maçinizi tekrar etmenize gerek yok

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #837 : 02 Temmuz 2007, 16:53:59 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten
BEN TUGKANLA MAÇIMI YAPTIĞIMDA BUG KULLANDIMM HADİ YAPALIM TUGKANLAA BİDAAA HADİİ 30 DA YAPTIK HADİ  YAPALIMM NERDE HADİ GELSİN YAPALIM BİDAA ???????????????????????

beni dinlemiyor musun uğur ?

yoksa dinlememezlikten mi geliyorsun ?

bak canım kardeşim , sen tugkan ile oynadiğin sırada sitemizde buglarin kullanilmasinda henüz bir sakinca yoktu . bu kurallarimiz max 2 ya da 3 gündür uygulaniyor ve bu süre zarfinda tüm turnuvalarimizdan buglari yasakladik . buglar yasaklanmasina rağmen fenerkral şayet kural ihlalinde bulunuyorsa bunun cezasi maç tekraridir . ayni cümleleri yeniden kurmaktan sıkıldım artik . bir daha konu hakkında mesaj gönderen olursa sileceğim hemen

HERKES İTİRAZ EDİYORRRRR HAMZAAA HERKES EDİYOOO  BEN DEĞİL YANLIŞ YAPIYORSUN  BU TURNUVADA YOKTU BÖLEDE SÜRMESİ LAZIMM  HERKES BÖYLE İSİTYOO ANKET AÇ SEN SİR SAFAK BİDE BJK Lİ EMRE OY VERİR DİĞERLERİ HAYIR İSTEMZ YALANMIII ??

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #838 : 02 Temmuz 2007, 16:54:33 »
bu durumda  ben maçımım tekrarını istiyorum lampardla yaptığım maçta adam a+d yide kullandı bide uzun topla 3 gol attı bana

AL İŞTE HAMZA TURNUVA ALT UST OLDU SIMDI NE DIYECEKSIN EMINIMKI ONCEKI CEYREK FINAL MAÇLARINDADA BUG KULLANILMISTIR..!

Çevrimdışı VoLKaN

• 2. SINIF UYE
  • Puan 2120
    • MSN Messenger - vlkn07@msn.com
    • Profili Görüntüle
    • Oyunsiteniz.com
SOHBET YERİ
« Yanıtla #839 : 02 Temmuz 2007, 16:54:40 »
BAKIN ŞUNDAN BAŞKA MESAJ YAZMIYORUM HAMZA DİNLE BUNADA CEVAP VER BU BÖLÜM ALTINDA BUGLAR YASAK DİYE BİR TOPİC MEVCUT DEĞİL KARDEŞİM. 29 HAZİRANDA YÜRÜRLÜĞE GİREN KONUDADA YAZIYORKİ BUNDAN SONRA YENİ AÇILAN TURNUVALARDA BUNLARI DIKKATE AL ;)