AgariOWN Eğlencenin Yeni adresi

AgariOWN EĞLENCENİN YENİ ADRESİ

Online oyun dünyası sürekli genişlemektedir. Oyunlar sürekli güncellenmekte ve oyuncular da buna ayak uydurmaya çalışmaktadırlar. Son zamanların eğlenceli oyunlarından Agar, ülkemizde çok büyük ilgi ile oynanmaktadır. Hatta, Agario’nun Türk oyuncular için versiyonları da çıkmaktadır.

AgariOWN, yani Agario’nun Türk oyuncular için tasarlanmış versiyonudur. Modun aktif olmadığı, herkesin tek olduğu bir sistem vardır. En yüksek puan 22500’dür. Sohbet alanı vardır. diğer oyuncular ile anlaşmanız için kurulmuş bir sistemdir. En yüksek puanınızın görünmesi için ‘Ekran Görüntüsü’ özelliği geliştirilmiştir. Bu özelliği Facebook ve Twitter’dan kolayca paylaşabilirsiniz. Tasarlanan harita sayesinde arkadaşlarınız ile buluşmanız daha kolay olacaktır. Takım olduğunuzda bu harita size çok kolaylık sağlayacaktır. Serverimizde doğduğunuz an, yemlerden biraz ufak olacaksınız. Yiyeceğiniz yemler ile kısa sürede büyüyerek, rakiplerinizi yemek için savaşmaya başlayacaksınızdır. Eğer AgariOWN oynuyor iseniz, eğleneceğinize garanti veriyoruz.

Oyun dünyası bizi alıp, başka alemlere götüren bir alemdir. Bu aleme giriş amacımız ise; eğlenmektir. Agario boş zamanlarınızda eğlenerek oynayacağınız oyunlardan biridir. Arkadaşlarınızla eğlenerek savaşmak için sizlere AgariOWN’u kesinlikle tavsiye ediyoruz. AgariOWN, Türk oyuncular için tasarlanmış bir versiyondur. Birçok yeniliğe ulaştığı bu versiyonda, sizlerin eğlencesi en önem verdiğimiz konudur. Eğlenerek savaşmak için, sizlere şiddetle AgariOWN tavsiye ediyoruz. Hepinize oyun içerisinde başarılar dileriz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar