slot malaysia Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu

Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu

oyun

Günümüzün en büyük eğlencelerinden birisi de televizyondur. Ülkemizde televizyon izlenme oranı oldukça fazladır. Televizyonun ise açılma sebeplerin birisi de kuşkusuz Kanal D kanalında ben bilmem eşim bilir oynamasıdır. Kanallar arasındaki en eğlenceli yarışma programı olan Ben bilmem eşim bilir son zamanların da en iyi programları arasında yer almaktadır.

Ülkemizde çok sevilen bu program için internet üzerinden yeni flash oyunları da geliştirilmiştir. Ben bilmem eşim bilir oynayıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak bulabileceğiniz bu oyunları istediğiniz kadar oynamanız ve istediğiniz kadar keyif almanız mümkündür. Oyunları genel hatlarıyla tanımak için Ben bilmem eşim bilir programını iyi bilmemiz gerekmektedir.

Yarışma programının genel mantığını düşündüğümüz zaman 4 tane çiftin yarışması sonucu ortaya çıkan program diyebiliriz. Yarışmadaki bölümler ise oldukça eğlenceli. Bazen çiftlerden baylara topuklu ayakkabı giydirilerek parkuru tamamlaması istenecek, bazen de bayanlarımız un torbalarında kendisini bulacak. Bu eğlenceyi ben bilmem eşim bilir oyunu oynayıp da yakalamanız mümkün olmaktadır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar