slot malaysia Bubble Shooter Oyunu | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Bubble Shooter Oyunu

Bubble Shooter Oyunu

Büyük küçük demeden herkesin can sıkıntısını gideren en güzel strateji oyunlarında biri olduğu kesinlikle inkâr edilemez. Yıllardır oynanıp bıkılmayan oyunlardan biri olan Bubble Shooter Oyunu , yıllar geçtikçe kalitesini iyice geliştiriyor ve strateji sınırlarını zorluyor. Asla değer kaybetmeden günümüze kadar çeşitli sürümleriyle gelen bu oyunun her sürümü eğlenceli diyebilirim.

Evde sıkılacağınıza oturup keyif alabileceğiniz bu deneyim ile oyuna bakış açınız çok değişecek. Çok iyi bilgisayar oyunları var günümüzde. Call Of Duty’den tutun Crysis’e kadar teknoloji zorlayan birçok oyun var. Bu oyunları oynamama rağmen Bubble Shooter Oyunu bana ayrı bir zevk veriyor ve beni yormuyor. Sürekli kendi sınırlarımı aşabildiğim bir oyun. Bubble Shooter Oyunu , geçmeyesi zor saatleri ezip geçiyor. Üzerinde saatler geçirdiğinizi fark etmeyeceksiniz bile. Göze zarar vermeyen grafiği ve renk canlılığıyla sadece vakit kaybı değildir. Bubble Shooter Oyunu, strateji deneyiminizi test edecek ve stratejinizi üst seviyelere taşıyacaktır. Sizde onayın ve kendinizi hissedin. Neler yapabildiğinizi görün ve bundan gurur duyun.

Oyunu can sıkan içeriklerden uzak donmadan, bıkmadan oynayabilmek herkesin en büyük isteğidir. Kalitesi yüksek olması da insanı cezbeden ve rahatlatan bir etkendir. Bütün bunların bir arada olduğu bir yer gereklidir. Tabi ki de bu oyun en son kalitesi ile Cixoyun’da sizlere sunuluyor. İstediğiniz seviyelerde kendinizi ölçebileceğiniz bu oyunu Cixoyun kalitesiyle oynayın pişman olmayın.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar