slot malaysia Crytek’in yeni oyunu E3 bu yıl detaylandırılacak | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Crytek’in yeni oyunu E3 bu yıl detaylandırılacak

Çok uzun süredir ismini maddi sıkıntılarla duyduğumuz, Crysis serisinin yapımcısı ve Türk kökenli geliştiricilerin de ekipte yer aldığı Crytek şirketinin yeni oyunu olan Hunt: Showdown’ı E3 2017 sırasında detaylandıracak.

Geliştirici ekibin yeni oyunu olan Hunt: Showdown’a dair küçük bilgiler geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Geliştirici ekibin maaşlarının, stüdyo kiralarının ödenmemesi gibi birçok maddi sıkıntılar içerisinde olduğunu biliyoruz. Tahminimizce ekip bu oyundan istediği geliri elde edemezse batacak. Yani en azından batmak için bir adım daha atmış olacak.

Crysis serisi ile ün salmış ekibin yeni bir proje üzerinde çalıştığını biliyorduk. Fakat oyunun ismi hakkında pek bir bilgimiz yoktu. Ancak öğrenmiş olduk ki Crytek tarafından eskiden Hunt: Horrors of the Gilded Age olarak bilinen oyun, Hunt: Showdown ismiyle tekrardan duyuruldu.

Geçtiğimiz akşam yapılan bir duyuruyla birlikte geliştirici ekip olan Crytek’in oyunu E3 2017 etkinliğine getireceğini ve oyunun tanıtımını orada yapacağını öğrenmiş olduk. Tahminimize göre oyuna dair ilk oynanış videosunu da E3 2017 etkinliğinde göreceğiz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar