slot malaysia Elmadağ Oteller Bölgesi’nde Alternatif Tatil Önerileri | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Elmadağ Oteller Bölgesi’nde Alternatif Tatil Önerileri

Elmadağ Oteller Bölgesi’nde Alternatif Tatil Önerileri

Tatilini beş yıldızlı oteller yerine butik otellerde geçirmeyi tercih edenler için alternatifler önerilebilir. Örneğin Elmadağ oteller bölgesinde çok sayıda apart görmek mümkün. Bu apart dairelerin içerisi son derece zevkle döşenmiştir. Kendinize ait mutfağınız, banyonuz, salonunuz kısaca eviniz olsun istiyorsanız Taksim apart tam size göre.

Taksim apart seçenekleriyle alternatif tatil sevenleri bekliyor. Beş yıldızlı otellerin aşırı gösterişinden ve açık büfesinden sıkıldıysanız Elmadağ oteller bölgesine bir göz atmanızı öneririz. Lüks otellerdeki sıkıntılardan biri kendi yemeğinizi kendinizin seçemiyor oluşunuz. Açık büfe menüsünde ne varsa onu yemeye mahkum ediliyorsunuz. Oysa farklı tatlar tatmak isteyenler kendilerini yemek seçimi konusunda özgür hissetmek istiyorlar.

Hiçbir kısıtlama yaşamadan, tamamen özgür bir şekilde Three Apples Elmadağ Residence’da konaklayabilirsiniz. Nişantaşı ve Taksim’e yürüme mesafesinde olan Elmadağ Residence size konforu sunuyor.

Gündüz saatlerinde sanat galerilerini gezerek kısa bir sanat turu yapabilir, akşam üzeri güzel bir kahve içebilirsiniz. İlerleyen saatlerde müziğin dozunu artırıp eğlenmeye devam edebilirsiniz. Tatilinizin her anını en güzel şekilde değerlendirin. Tarihi yerleri gezerek tarih bilginizi geliştirmeniz de mümkün.  Bütün vaktinizi kendinize ayırın. Bütün yıl yoğun bir şekilde çalıştınız ve artık kendinizi şımartmanın vakti geldi.

Elmadağ otellerinin konforunu görmek için Three Apples’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online olarak rezervasyon yapabileceğiniz gibi, telefonla da rezervasyon yaptırmanız mümkün. Şimdi hiç vakit kaybetmeden kendinize bir tatil planı çıkarın ve rotanızı belirleyin. Tatilinizi planlarken bütün ayrıntıları göz önünde bulundurun. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için mutlaka bir b planınız da olsun.

B planınız da işlemezse paniğe kapılmayın. Unutmayın, İstanbul’da yüzlerce alternatif var. Bunlardan biri elbette size uyacaktır. İstiklal’de yürürken çektiğiniz bütün sıkıntıları unutacaksınız. Yepyeni yerler keşfederek tatilinizi anlamlı kılacaksınız. Tarihi binalar arasında dolaşırken kendinizi zamanda yolculuk yapıyor gibi hissedeceksiniz. İş seyehati için İstanbul’a geldiğinizde de küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Yoğun iş temposunda kendinize de vakit ayırın ve hayatı dolu dolu yaşayın.

 

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar