slot malaysia En Yeni Balon Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

En Yeni Balon Oyunları

Balon oyunlarının en bilineni Candy Crush olsa da aslında bu işin temeli çok çok eskilere dayanmakta. Candy Crush’ın farkı ise iyi bir reklam çalışması yapılması ve daha ince görülmüş detaylara sahip olması. Ayrıca bu kadar ilgi görmesinin nedenlerinden birisi de zaten insanlar tarafından daha önceden de bilinen Balon Oyunları’nın hep oynanıyor oluşuydu, sadece biraz daha ekleme ile güzel bir iş çıkardılar ve 6 ay gibi sürede 200 milyon dolardan fazla para kazandılar.

Balon Patlat diyerek arama taptığınızda internette karşınıza belki de yüzlerce seçenek çıkacaktır ama biz en yenilerinden ve en güzellerinden bahsedelim istedik. Oyunlar arasında çocuklar için el ilgi çekeni Pepee Balon Patlatma. Çocukların neredeyse aşık olduğu karakter oyunda kullanılmış ve gayet de güzel bir iş çıkmış. Oyun hem eğlenceli, hem de çocuklarda renklerin ayırt edilebilmesini öğretmek için güzel bir seçenek. Çocuklar için sadece renklerin ayırt edilmesinde değil ayrıca, yapması gereken doğru hamleleri öğrenmeye çalışırken, zeka gelişiminde de oldukça büyük katkıda bulunacaktır.

Büyükler için Balon Patlatma Oyunları arasında ise tercihimiz Bubble Witch Saga. Oldukça zorlu olan oyunda her dakika daha fazla dikkat ve zeka gerekiyor. Küçücük balonların üzerinize gelmesi sizi bir çocuk gibi heyecanlandırıp eğlendirebilir.

Biraz farklı bir alternatif ve görsellik isteyenler de Kovboy Zuma oynamayı tercih edebilir. “Online Balon Oyunu Oyna” diyerek arama yaptığınız takdirde karşınıza yüzlerce seçenek çıkacaktır. Sizin için en güzel olan oyunu yine kendiniz oynayarak seçebilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar