Final Fantasy XV baştan sona oynanabilir durumda

2016 yılında PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan Square Enix’in ünlü serisinin en son oyunu Final Fantasy XV, emin adımlarla gelmeye devam ediyor. Oyunun ana programcısı Kitade, Final Fantasy XV’in beta-öncesi dönemine girdiğini resmi olarak açıkladı.

Bu iki anlama geliyor: Birincisi, bu artık oyunun baştan sona oynanabilir olduğunu gösteriyor. İkincisi, oyunun ilk yarısı bitti ve geriye son haline getirmesi kaldı. Kitade bu konuda şu sözleri kullandı;

“Oyunu baştan sona tamamen oynayabildiğimiz noktadayız. Bunun sayesinde oyunumuzun yapımcı kadrosunda olan her bir birey oyunun genel bir görünümüne şahit olabilir.” Yani Kitade oyunun bitmiş halinin üzerine daha ne ekleyebilirler ve oyunu daha nasıl geliştirebilirler bunları görmek istediklerini söylüyor. Yapımcı kadrodaki çalışanlar oyunun tam halini gördükten sonra ortaya yeni fikirler atabilir ve var olan hataları düzeltebilirler böylece.

Kitade ayrıca “Oyunun ilk yarısı tam olarak bitti ve son hali hazır. Oynarken oyunun son halini oynuyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.” dedi. Geriye kalan oyunun bitmesini ve olabilen en iyi şekilde çıkmasını beklemek.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar