slot malaysia Final Fantasy XV: Windows Edition inceleme | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Final Fantasy XV: Windows Edition inceleme

Final Fantasy XV: Windows Edition ile yeni ne var ki?

PC platformu için özel ciddi anlamda bir sürü özellik mevcut. Tabii, bu özellikler daha çok grafik odaklı. Özelliklere şöyle bir göz attığımızda, NVIDIA ekibini destekliyor olduğunu görmek mümkün. Zira, NVIDIA tarafından sunulan ne kadar güzel özellik varsa, alayından faydalanılmış. Buna örnek olarak, Final Fantasy XV: Windows Edition’ın NVIDIA Ansel teknolojisini destekliyor olmasını gösterebilirim. Tabii, gösterebileceğim tek örnek bu değil elbette. Oyun, aynı zamanda ShadowPlay teknolojisini de destekliyor.

Final Fantasy XV: Windows Edition, desteklediği özelliklerin yanı sıra, bir de oyun için çıkmış olan ek paketleri de içeriğinde barındırıyor. Bu ek paketler de, Gladiolus, Prompto ve Ignis’i kapsıyor. Bir de üstüne, oyunun çoklu oyuncu modu genişletme paketi olan Comrades bulunuyor. Tabii, bu içeriklere, oyuna ücretsiz olarak eklenmiş olan özellikler de dahil. Bir de üstüne, isteğinize bağlı olarak indirebileceğiniz yüksek çözünürlük paketi bulunuyor. Tabii, oyunun boyutu da bu paket ile birlikte 2 katı civarına çıkıyor.

Oyunun PC sürümü ile gelen özellikler, sadece bunlardan ibaret değil tabii ki. Eğer oyuna 1 Mayıs 2018 tarihinden önce sahip olursanız, Steam atölyesinde sizleri bekleyen birtakım şeyler daha olacak. Bunlar, Half-Life kostümü, levye, HEV Suit, bilim adamı gözlüğü, Cactbar isimli bir silah, mor, sarı ve yeşil olmak üzere 3 farklı Cactuar kıyafetinden oluşuyor. Final Fantasy XV: Windows Edition gibi bir oyuna, Half-Life temalı kostüm ve silahlar ile renk vermek, açıkçası benim için oyundaki canlılığı bir seviye daha arttırdı.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar