slot malaysia Futbol Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Futbol Oyunları

Futbol Oyunları

Futbol oyunları, flash oyunlar içerisinde özellikle ülkemizde fanatik taraftarların vazgeçilmez oyunları arasına girmiştir. Futbol oyunları içerisinde, 2 kişilik maç, penaltı oyunları gibi oyunlar da ilgi görmektedir. Futbol oyunları genel olarak w a s d veya yön tuşları, daha kapsamlı oyunlarda ise farklı fonksiyon tuşları eklenmektedir. Karşılıklı oynanan oyunlarda x z c gibi tuşlarla şu çekme, pas atma işlemleri de yapılabiliyor.

Popüler futbol oyunlarını ve futbol oyunları haricinde bir çok oyunu sizlere sunan kralpenalti.gen.tr her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Futbol Oyunları kategorisinde; Ronaldo, Messi gibi ünlü oyuncuların oyunları, dünya kupası oyunları, şut çekme, plaj futbolu gibi oyunlara da rastlayabiliyorsunuz. Özellikle ilgi çeken oyunlar arasında şüphesiz kafa futbolu olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Futbol Oyunu haricinde, sitemizde kızlar için de kız oyunları bulunmaktadır. Veya zamanını sadece geçirmek isteyenler için yine friv oyunları da imdada yetişmektedir. Çizgi film oyunlarının da içerisinde bulunduğu kralpenalti.gen.tr sitesi bir çok kullanıcıya her gün ev sahipliği yapmakta. Sizlerin geri bildirimleri doğrultusunda, oyunlarda oluşan hatalar vb. durumlara çözüm üretmeye çalışan bir site ekibide bulunmaktadır.

Kral Oyun gibi büyük firmalar gibi henüz bir potansiyele sahip olmasa da kendi alanında emin adımlarla ilerleyen futbol sitesi olan kral penaltı sitesi kullanıcılarına uzun zaman sıkılmadan oyun oynama fırsatı sunuyor.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar