slot malaysia Ghost Recon Online Oyunu | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Ghost Recon Online Oyunu

Ghost Recon Online

Oyun sektörü her geçen gün emin adımlar ile gelişimini sürdürmektedir. Özellikle oyun serileri, her geçen gün oluşturulan yeni oyunları ile oyun severlerin zevklerini tamamlamaktadır. Baktığımızda, son günlerde özellikle oyun serileri için daha fazla çalışmalar yapılmaktadır. Oyun sektörünün bu derece hızlı gelişmesi online oyun sektörünü de hızlandırmaktadır. Free to Play tarzı oyunlar her geçen gün gelişip artmaktadır. Özellikle oyun serileri için hazırlanan Free to Play oyunlar ile daha keyifli zamanlar geçirebilmekteyiz. Bu oyunlardan biri de Ghost Recon Online’dır. Ubisoft’un gözünü kırpmadan uğraştığı serisi, yeni oyunu ile birlikte Free to Play sahasına ayak basacak. Ghost Recon Online, F2P türü oyun olarak oyun severler ile buluşacak.

Açık beta sürümü olarak 2012 yılından beri faaliyet veren Ghost Recon Online , Ubisoft’un hazırladığı TPS bir savaş oyunudur. Oyun, türündeki oyun türleri arasında özel bir çizgiye sahip. Bu da Ghost Recon tarzı grafiklerinden şaşmamasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede Ghost Recon’un gerçekçi oyun görüntüleri kaybolmamış durumda. Ghost Recon Online , oynarken bu oyunun düşman öldürmekten daha zor olduğunu kavrayabileceksiniz. İsabetli atışlardan çok isabetli kararların önem taşıdığı bir oyun haline gelen Ghost Online, daha taktiksel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımızın gerek yürüşü ile gerekse de koşuşu ile veyahut siper almak için yaptığı hareketlere bakıldığında gerçekçi bir oyun zihniyetinin bizi karşıladığını görmekteyiz.

Oyunda askerler küçük bir sınıflandırmaya tabi tutulmuş. Recon, Assault, Specialist olarak 3 grupta incelediğimiz askerler arasından bir tanesini seçip yolumuzu başlayabiliriz. Bu sayede oyun kabiliyetimize en uygun askeri seçip, oyunumuzu daha iyi şekilde yönetebiliyoruz. Oyunun bu özelliğinden başka, Mouse kabiliyetindeki zorlanmama ve grafiklerdeki gerçekçilik olumlu özelliklerinden biri durumundadır. Free to Play oyunlar arasında rahatlıkla kendini gösterebilen bir oyun olarak bulunan bu oyunda, oyun severlerin yakından takip ettiği bir oyun.Oyun indirme işleminden sonra oyunun kurulumunu yapıp açık beta sürümü olarak oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Aksiyonun keyfini indir ve oyna ile yaşayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar