HRD Mimarlık

HRD Mimarlık – SPA Tasarım – Mimarlık Büroları

HRD Mimarlık tarafından hazırlanan hrdmimarlik.com isimli internet adresine hoşgeldiniz. HRD Mimarlık 2009 senesinde, Reyhan Demirkundak ve Hüseyin Demirkundak tarafından kurulmuştur. Firmanın gerçekleştirmiş olduğu projelere binaen detaylı fotoğraflar, sitede ziyaretçilere sunulmaktadır.

Hrdmimarlik.com adresinin Projeler bölümünde, çok sayıda değerli projeye binaen bolca fotoğraf sizleri bekliyor. HRD mimarlık firmaları üzerinden hizmet almadan evvel, bu fotoğrafları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ev dekorasyonu, Fuar standları, Spa – Wellness, Otel ve Tatil köyü, Fabrika, Hastane ve çok daha fazla projeye dair görüntüler site içerisinde mevcuttur.

Hrd mimarlık büroları tercihinde bulunan bazı değerli işletmelerin isimlerini görmek isteyenler ise, sitedeki Referanslar kategorisine giriş yapabilir.

Mimari proje iç mimarlık ve danışmanlık hizmetleri almak isteyenler, Hrd Mimarlık ile irtibat sağlayabilir. Firmadan hizmet almadan önce, hizmetler hakkında aklınıza takılan her türlü konuyu, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak dile getirebilirsiniz.

HRD Mimarlık Firması İletişim Verileri

Firma Adresi: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1719 Okmeydanı / İstanbul
Telefon numarası: 0 212 220 76 16
Faks numarası: 0 212 220 76 86
E-Posta adresi: info @ hrdmimarlik.com

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar