İos İçin Mobil Oyun Önerileri

İos İçin Mobil Oyun Önerileri

Iphone , ipad yani ios işletim sistemine sahip telefonlarda genellikle mobil oyun bulmak zordur. Milyonlarca oyunun içerisinden en eğlencelisi ve en keyifli zaman geçirebileceğiniz oyunu bulmak biraz zordur. App store içerisinde milyonlarca oyunu barındırdığı için oyun severlerin merakla yeni oyun keşif etmek istedikleri zamanlar vardır.

Bilindik oyunlar yerine artık sıra dışı ve daha eğlenceli oyunları app store içerisinde bulmak ciddi anlamda zordur. Kategorilere ayrılsa da içlerinden en eğlencelisini bulmak ve bunun için zaman ayırmak tek tek incelemek gereklidir.

İos Mobil Uygulamalarında Oyun Bulma

Andriod kadar kolay olmamakla birlikte belli başlı eğlenceli oyunlar paralı olarak oyun severlere sunulur. Bu sebepten dolayı en iyi ve en eğlenceli zaman geçirilebilecek oyunu bulmak bir tık daha zordur.

Bununla birlikte, Skate city oyunu oyun severlerin ve kaykay severlerin oynadığı ve genellikle genç kesimin hakim olduğu ios oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisinde kendi karakterinizin saçını, gözünü, burnunu, kıyafetini, ten rengini yani kısacası her özelliğini kendinizin belirlediği bir sisteme sahiptir. Sınırsız modu sayesinde istediğiniz kadar kaykay sürüp yarış durumlarını ve seviyeleri değiştirilebilir.

Kaynak: Oyunhaberi.com.tr

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar