slot malaysia İsminizi Altına Yazdırın | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

İsminizi Altına Yazdırın

İsminizi Altına Yazdırın

Bilindiği gibi altın, en iddialı takılardandır. Ve altını kullanmak oldukça zordur. Altının iddiasını fazla şekilde göstermemesi için müdahalede bulunulmalıdır. Bu müdahaleyi de takı tasarımcıları, altın ürün imalatçıları yapmaktadır. Sizin için şekle ve renge bürünen altına ölçüyü verirler ve böylece ideal altın tasarımlarını kullanırsınız.

Boynun zarifliğini ortaya çıkaran altın kolye ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Sevdiğiniz kişinin ismini ya da kendi isminizi yazdırdığınız altın kolyeler ile günlük şıklığı da yakalayabilirsiniz. Bir başkasının boynunda sizin isminizin olduğunuz gördüğünüzde ne hissedersiniz? Tasarımcılar adeta altın ile bu hislerinize tercüman oluyorlar. Göz kamaştıran altına duyguları katmanın mükemmelliğine erişebileceğiniz çeşitler ile sadece güzel görünmeyecek aynı zamanda da güzel hissedeceksiniz.

İsim kolye diye vitrinlerde yerini alan sevgi dolu takılar, aksesuar modasında hızla zirveye çıkmaya devam ediyor. Aile fertlerinizin, sevgilinizin, en yakın arkadaşınızın isimlerini yazdırabileceğiniz altın kolyeler ile onları mutlu edebilirsiniz. Kendi isimlerinin yazdığı kolyeleri onlara hediye de edebilirsiniz. Günlük şıklığın çok zor olduğu herkesçe bilinir. Fakat sürekli takılan aksesuarlar ile kendi tarzınızı yaratabilir ve bakımlı gözükebilirsiniz. İsim kolyeler de kendinizi ifade edebileceğiniz tarzda bir aksesuar olma özelliği taşımaktadır ve bu fırsatı hem kendinize hem de sevdiklerinize verebilirsiniz. Sevdiğiniz ismini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Bu güzel jesti kim yapmak istemez ki? Kolyede yazacak olan ismin boyutu, rengi ve yazı stilini seçebileceğiniz bir üretim anlayışı mevcuttur. Standart bir kolye almak yerine size özel bir stil ile de altın isim kolyenizi yaptırabilirsiniz. İsmin tamamının çok fazla geleceğini düşünüyor iseniz baş harflerden oluşan bir kolye de yaptırabilirsiniz. Ya da size özel şifreleme ile herhangi bir cümlenin baş harflerinden oluşan kolyenizi de yaptırabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar