Kaderimin Yazıldığı Gün fragmanı nereden izlenir?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi “ Kaderimin Yazıldığı Gün “ 14 ekim 20:30’da ekranlardaki yerini aldı. Başrolü Özcan denizin oynadığı dizi şimdiden merak konusu oldu. Kahraman karakterini canlandıran Özcan deniz, Yörükhan ailesinin önde gelen ferdi olarak boy göstermekte. Dizi şimdiden büyük bir fenomen adayı olduğu için Kaderimin Yazıldığı Gün fragman siteleri de netteki yerini almış bulunuyor.

Antakya’nın saygın ve zengin ailelerinden olan Yörükhan ailesinin başından geçen olaylar anlatılıyor. Ailenin hanım ağası olan Kıymet hanım, Oğlu Kahramandan torun istemektedir. Aileye torun gelmemesinin aile için bir felaket olacağını düşünen Kıymet hanım bu konuda oldukça sert davranışlarda bulunmaktadır. Gelini Defne’ye çocuk doğuramayan kadın imajını veren Kıymet hanım, Kahraman ve Defne’nin morelini bozmakadır. Bu duruma daha fazla dayanamayan Kahraman aile bireylerine büyük bir öfke ile sitem etmektedir.

Kıymet hanım, yaşanan olaylardan sonra Defneye yardım etmeye ve yanında olmaya karar vermiştir. Taşıyıcı annelik fikrini sunan Kıymet hanım durumdan oldukça memnundur. Sorunların düzelmesi için gereken tek şey taşıyıcı anne bulmaktır. Elif adına genç ve güzel bir kız ile kıymet hanım, Taşıyıcı annelik konusunda Elif ile anlaşır.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Türk ve Arap ortaklığı ile kurulan O3 Turkey adlı yapım şirketi tarafından Star TV için hazırlanmıştır. Henüz 2. haftasında zirveye çıkmayı başaran dizinin fragmanları da büyük bir merakla bekleniyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 4.bölüm fragmanı için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar