slot malaysia Kantır 1.6 | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Kantır 1.6

En güzel Beceri oyunları

Bazıları bomba atıyor, bazı karakterler sadece kolları ile savaşıyor. Oyunda önemli nokta engellere göre hareket ederek diğer seviyelere geçebilmek için mücadele etmek. Eğer yaratıkları karakterlerin gücüne uygun olarak kullanıp yok ederseniz istediğiniz levellere geçme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Ben 10 omniverse oyna başlığı altında online oyun sitelerinde bulabilirsiniz.

Kantır 1.6 oyna oyunu yani İngilizce olarak bilinen adıyla counter strike oyunu dünyanın en gelişmiş ve en çok oynanan hem çoklu oyuncu hem tek oyuncu modu bulunan oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyun öncelikle bir video oyunu olarak ortaya çıkmıştır. Daha sonra oyun online olarak oynanmaya başlamış ve birçok server kurulup takımlar oluşturulmakla birlikte oyuna yeni haritalar eklenmiştir.

Cartoon network çocuk ve çizgi film kanalının eğlenceli ve komik çizgi filmi regular show oyunu ile karşımıza çıkıyor.Oyunda amacınız restoranda karşınıza çıkıp size saldıran garson ve diğer karakterleri döverek oyunda ilerlemek. Oyunu ister 1 kişi ister 2 kişi oynayabilirsiniz.Tek kişilik oynama seçeneğinde 2 karakterden istediğinizi seçebilirsiniz.Kontrolü sağlamak için yön tuşları ve w,a,s,d tuşlarını kullanmalısınız.Tekne ve yumruk atmak için ise x,c,n,m tuşlarını kullanmalısınız.Sende macera ve eğlencenin tadını çıkarmak istiyorsan ücretsiz online regular show oyna.

Komik oyunlar ve kız oyunları kategorinde olan oyun kızları düşürmeden kaç topuk kırabileceğinize bağlı olarak puan veriyor.Çekiç yardımı ile dengeli bir şekilde doğru noktalara vurarak topukları kırabilirsiniz.Topuklar arasındaki kat çizgilerine vurmayınız.Ne kadar çok topuk kırarsanız o kadar çok başarılı olursunuz.Keyifli bir oyun oynamak için online ücretsiz topuk kırmaca oyna.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar