slot malaysia Klavye Hız Testi | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Klavye Hız Testi

Klavye Hız Testi

Klavye hız testi klavye hızını ölçmek için geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistemde mantık şu şekilde çalışır. Sistem 2 ekrandan oluşur. Birinci ekran sizin yazı yazmanız için oluşturulmuştur. Bu alana 1 dakika içinde size sunulan sözcükleri yazmanız istenir. Sözcükler size Türkçede en çok kullanılan 300 kelime içinden seçilerek sunulur. 1 dakika içinde yazdığınız sözcük sayısı sizlerin klavye hız testi sonucunuz olur. Klavye hız testinde noktalama işareti koymanız istenmez. Eksik ve hatalı yazdığınız sözcükler sisteme işlenmez. Yeniden yazmanız gerekir. Eksiksiz ve tam yazılan kelimeler kabul edilir. 2. Ekranda yazacağınız sözcükler sizlere yansıtılır.

Klavye hız testinde 30 kelimeden az yazmışsanız sizin mutlaka 10 parmak yazım eğitimine ihtiyacınız var demektir. Bu konuda mutlaka kendinizi geliştirmelisiniz. On parmak eğitimlerini eskiden bilgisayar kurslarında alabiliyordunuz. Günümüzde bu kurslar artık tek tük kurumlarda verilmeye başlandı. On parmak eğitimi için artık kursa gitmenize gerek yok. Siz de evde On parmak eğitim videoları izleyerek klavyede hızlı yazı yazma konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Evde kendi başınıza klavye hızınızı arttırmak için siz de herkes gibi
Onparmak.org internet adresini kullanabilirsiniz. Sizler için özel olarak eklenen on parmak eğitim videolarını ücretsiz izleyebilirsiniz. Donma ve takılma olmadan yüksek kalitede on parmak eğitim setini izlemek için hemen sitemizi ziyaret edin.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar