Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarınız, sandalyeleriniz, yataklarınız ve halılarınız en iyi şekilde temizlensin istiyorsanız, Koltukyikamaburada.com adresine giriş yapabilirsiniz. Sitenin İletişim sayfasında yer alan Online talep formunu doldurarak firma yetkilileri ile irtibat kurabileceksiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, profesyonel Koltuk Yıkama ekibi adresinize kadar gelerek koltuklarınızı yıkayabilir.

Yataklarınızı temizlemek için, sitenin Yatak Yıkama sayfasına gözatabilirsiniz. Bu sayfa sayesinde, yatak temizleme ücretlerini öğrenebilecek ve yatak yıkama hakkında aklınıza takılan tüm suallere yanıt alabileceksiniz.

Sandalyelerinizi temizletmek istiyorsanız ise, sitedeki Sandalye Yıkama kategorisini açarak, buradan bilgi toplayabilirsiniz.

İstanbul’un tüm bölgelerine yıkama hizmetleri için servis imkanı bulunmaktadır. Koltuklarınızda, yatağınızda veya halınızda bir türlü çıkaramadığınız lekeler var ise, hiç dert etmeyin. Her türlü lekeler, uzman temizlik ekipleri tarafından başarıyla yok edilecektir.

Sabit Telefon: 0212 232 85 86
GSM: 0542 210 07 33

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar