slot malaysia LFS ( Live For Speed ) Oyunu için Yamalar | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

LFS ( Live For Speed ) Oyunu için Yamalar

LFS ( Live For Speed ) Oyunu için Yamalar

Herkese merhabalar,

Oyunsiteniz.com ziyaretçilerine bugün Live For speed oyununu tanıtmak istiyorum. Bu oyunu kısaca tanıttıktan sonra lfs yamaları indirebileceğiniz güzel bir siteyi de sizlere önereceğim.

Öncelikle LFS Nedir? Yazımıza bunu açıklamakla başlayalım. Araba oyunu meraklıları lfs oyununun ismini mutlaka bir yerlerden duymuştur. Lakin duymayanlar için açıklamak gerekir ise, LFS oyunu bir araba similasyonu oyunudur. Bilgisayarınıza kolayca indirip kurabileceğiniz bu oyun, son derece gerçekçi bir araba oyunu olarak nitelendirilebilir.

LFS oyununu bol bol yama ile oynamak isteyenler, Lfsyamatr.com sitesini ziyaret etmelidir. Bu internet sitesinde; LFT Şahin yaması, Lfs Fiat Linea Yaması, Lfs Bbs Gold Jant Yaması, Lfs Audi S4 Yaması ve çok çok daha fazla yama bulabileceksiniz. LFS oyununuzu daha büyük bir zevkle oynayabilmek istiyorsanız bu site içerisinde kendine yer bulan lfs yamalarını indirebilirsiniz.

Lfsyamatr.com adlı internet adresi vasıtasıyla lfs yama indirebileceğiniz gibi, aynı zamanda lfs oyununu da bilgisayarınıza indirme fırsatına sahipsiniz. Site üzerinde lfs indir adı altında bir sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfa sayesinde, lfs oyununu hemen bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Live for speed oyunu hakkında hazırlanan çeşitli videolar yine Lfsyamatr.com sitesi üzerinde ziyaretçilere sunulmaktadır. Bu videolara örnek olarak, ‘Direksiyon ile LFS Drift nasıl yapılır’ adlı videoyu söyleyebiliriz. Direksiyon kullanarak LFS oyununda drift yapmayı öğrenmek için videoyu seyredebilirsiniz.

En güzel LFS Jant yamaları site üzerinde sizleri beklemektedir. LFS oyununu bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra Lfsyamatr.com sitesini açarak dilediğiniz lfs jant yamasını kurabilirsiniz.

Çevrenizde araba oyunlarına merakı olan var ise, onlara Live For speed isimli araba similasyon oyununu tavsiye etmeyi unutmayınız. LFS oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek, lfs oyununu ve yamalarını indirmek, lfs oyununa binaen videolar seyretmek için Lfsyamatr.com adresini ziyaret ediniz.

Sevgilerimizle

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar