Loto Sonuçları

Loto Sonuçları

Milli Piyango İdaresi , Sürekliliği olmayan vede her ay oynanmayan bir şans oyundur . Milli Piyango oyunu loto sonuçları gibi tamamiyle şansa bağlı olup bütün şans oyunları verdiği ikramiyenin toplamı kadar ikramiye verebilmektedir . Özellikle yılbaşı piyangosu ülkemizde çok sık oynanmakta ve çok büyük iştirak gösterilmektedir . 2013 yıl başı çekilişinde verilecek ikramiye , 24 Milyon TL dir . Milli Piyango İdaresi oyununda verilecek ikramiyeler Ziraat Bankasının İkramiye deposunda tutulmakta ve muhafaza edilmektedir .

Bazı özel günlerde oynanabilen Milli Piyango İdaresi oyunu birçok Türk filmlerinede sık sık konu olmuştur . Bayramlarda ve yılbaşlarında olmak üzere Milli Piyango İdaresinin düzenlemelerine bağlı olaraktan yılda birkaç kez Milli Piyango İdaresi çekilişi olabilmektedir .

Milli Piyango İdaresi biletleri , Milli Piyango İdaresi bayilerinden alınabileceği gibi seyyar bayilik yapan Milli Piyango İdaresi bileti satan bayilerden de alınabilmektedir . Milli Piyango oyunuda diğer şans oyunları gibi 18 yaş üstü esasına göre oynanmakta ve 18 yaşından küçüklere ödül verilmemektedir . Milli Piyango İdaresi ikramiyeleri kazanıldığı günden itibaren bir iki yıl süre ile idareden talep edilmeside gerekmektedir . Aksi Taktirde piyango ikramiye ibrazı yapılamamaktadır .

Kaynak : http://lotosonuclari.gen.tr/

loto-sonuclari

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar