Minecraft ile Kendi Dünyanı Yarat

Minecraft ile Kendi Dünyanı Yarat

Küpler sayesinde hayal ettiklerinizi sadece sizin olan dünya üzerine inşa edebildiğiniz bir oyundur, minecarft. Oynamaya başladığınız ilk andan itibaren bağımlısı haline geleceğiniz ve oynamaktan büyük bir zevk alacağınız türlerin belki de en başında gelecektir. Minecarft 3 boyutlu görüntüsü ile ilk görenlerin içerisinde barındırdığı sonsuz hayal gücünü anlayamaz. Oynamaya başladığı ve stratejisini anladığı andan itibaren ise vazgeçilmezi olur. minecarft Mod seçeneklerinin bulunduğu ve sizin seçeceğiniz oynama tipi sayesinde şekillenir.

Minecarft indirme (indir.minecrafturk.com) işleminde; bilgisayar, mobil ve Xbox seçenekleri vardır. İndirdiğiniz oyunu oynama tipine de siz karar verirsiniz. Son zamanların en popüler oyunlarından biri sayılan bu oyunda, iki adet oynama biçimi bulunur. Birincisi classic, ikincisi ise tam sürümdür. Tam sürümünde içinde farklı modlar bulunur. Classic mod oyunu güncellenmez; fakat tam sürümü güncellenmeye sürekli olarak devam etmektedir. Ayrıca tam sürümünde sizin belirleyeceğiniz oyun seçenekleri vardır. Bunların adları; Survival mod( Hayatta kalma), Hardcore(Zorlayıcı mod), Creative(Yaratıcılık modu) ve Adventure(Macera modu). Her modun size sunduğu farklı özellikleri vardır.

minecraft

Oyunda bulunan yaratıklarla savaşarak hayatta kalabilir, minecraft indir (indir.minecrafturk.com) onların üzerinden öldürdüğünüz zaman kazandıklarınızda olabilir. Buna en güzel örnek skeletondur. Skeleton bir tür iskelettir. Karşınıza çıktığı zaman size ok fırlatır. Öldürülünce üzerinden kemik, ok ve çok nadirde olsa yay düşürürler. Kemiklerinden kemik tozu elde edip, ürünlerinizi daha hızlı bitirebilir ya da kurtları evcilleştirmede kullanabilirsiniz. Okları yay ile kullanabilme şansınız vardır. minecraft indir (indir.minecrafturk.com) download Düşürdükleri yaylar ise genel olarak hasarlıdır. Bir başka yaratık olan Golem oyuncular tarafından yaratılmıştır. Balkabağı ve demir bloğundan üretilebilirler. Düşman yaratıklara saldıran çok güçlü bir tür işinize yarayabilecek yaratıkta denilebilir. Spider yani örümcekleri öldürdüğünüz minecarft zaman ağlarını düşürürler. Creeper, aniden yanınızda belirip birden patlayan bir yaratıktır. Öldürdüğünüz zaman barut düşürür. İskelet yaratık skeleton tarafından öldürüldüklerinde ise müzik CD’si düşürürler. minecraft indirindir.minecrafturk.com Zombie Pigman Nether denilen bölgede yaşarlar. Saldırmanız halinde grup olarak size karşılık verirler. Öldürmenizin sonucunda çürük et ve altın kılıç düşürürler.

Eğlencesi ve yaratıcılığı bitmeyen minecraft 1.8.2 indir işleminize hemen başlayabilir ve hayal dünyanızın meyvelerini serperek dünyanızı kurabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar