Pasta oyunu oyna

Pasta oyunu oyna

Kız çocuklarının oyun dünyasında en çok önem verdikleri oyunların başında genele olarak yemek oyunları gelmektedir. Yemek oyunları kimi zaman çocuklarının sahip olduğu bir iki tane tabak ve çatal ile oynanırken kimi zaman da gelişen teknolojinin de yardımıyla internet üzerinden geniş seçenekler ile oynanabilmektedir. Oyunların en iyiler seçilmiş olarak pastaoyunu.com.tr sitesinde sizi bekliyor. Bu oyunlar o kadar gerçekçi tasarlanmış oluyorlar ki yemek pişirirken kaçırdığınız bir iki saniye sonucunda yemeğiniz yakabiliyorsunuz.

pasta oyunu

Kimi zaman yemek oyunları başlığı altında ifade edilen kimi zamanda ayrı bir başlık olarak ele alınan iki oyun grubu daha vardır. Bunlardan biri pasta oyunları diğeri ise dondurma oyunlarıdır. Hatta bazı sınıflandırmalarda üç oyunu da birbirinin alt başlığı halinde görebiliriz. Bazen oyun için de ilerlemeli olarak devam ederken bazen de bu oyunlarının oynanması bizim seçeneğimize bırakılmış olur.

Pasta yapma oyunlarında uygulamanız gereken bir iki kural vardır. Birinci kural en düzgün pastayı oluşturmak ikinci kural ise pastayı en hızlı şekilde yapmak. Oyunun içeriğine göre değişiklik göstermek ile birlikte bazen de pastamızı pişirmemiz de gerekebilir. bu gibi durumlarda ise pastamızı tam piştiği anda fırından çıkarmamız gerekir.

Dondurma oyunları ise diğer iki oyundan biraz daha basit kurallar ile ilerlemektedir. Bazı dondurma oyunlarında bizden istenen dondurmayı müşteriye en hızlı şekilde verirken bazen de kendi zevkimize en uygun olan malzemeler ile bir dondurma yapmamız gerekebilir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar