404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

PS4 kardeş hesap dönemi bitiyor mu?

PS4 oyuncularına büyük rahatlama sağlayan ve iki kişinin aynı oyunu, aynı hesaptan oynamasını sağlayan PSN Kardeşliği, yeni güncelleme ile birlikte zora giriyor!

PlayStation sistem güncellemesi kısa bir süre içerisinde 4.50 versiyonuna güncellenecek. Bu yeni güncelleme ile beraber gelecek özelliklerden biri, özellikle kardeş hesap kullanan oyuncuları hayli üzebilir.

PSN kardeşliği bu güncelleme ile büyük darbe alacak

Ülkemizde oyun fiyatları zaten hepimizin şikayet ettiği bir unsur. Ama aynı hesabı iki kişinin kullanmasını ve aynı anda oyuna girebilmesini sağlayan PSN kardeşlik sistemi, en azından dijital oyunlarda, kullanıcılara büyük nefes aldırıyordu.

PS4 oyun sistemi üzerinde eğer bir hesabı ana hesap olarak aktif ederseniz, hangi kullanıcı ile o sisteme girerseniz girin, ana hesap oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Böylece ana hesap için kullanılar kullanıcı bilgileri ile başka bir PS4 sistemine girdiğinizde, iki kişi aynı anda, aynı hesapla alınmış oyunda olabiliyordu.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar