slot malaysia Samanyolu TV | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Samanyolu TV

Samanyolu TV belki de ulusal kanallar içerisinde en çok tartışılan, objektifliği en çok sorgulanmış ve sorgulanmaya devam eden fakat her şeye rağmen en çok izlenen dizileri, en çok tartışılan en çok konuşulan programları üreten, yapımcılığını üstlenen ve çok değişil tarzda programlarıyla insanların dikkatlerini üzerine çekmeye başarabilen bir televizyon kanalıdır.

Samanyolu TV 1996 yılında ilk kez Türkiye Cumhuriyetleri’nde yayına başladı ve 1999 yılında Türkiye’de yayın hayatına start verdi. 2000 yılında ise dünyanın birçok noktasında STV yayın yapmaya başladı. 2004 yılında Türkiye’de dijital yayına geçti. Samanyolu Grubu aslında tek bir televizyon kanalına sahip değildir yani sadece Samanyolu TV’ye sahip değildir. Onunla beraber toplam 8 televizyon 3 radyo kanalına sahiptir.

Samanyolu televizyonu özellikle 1999 yılında yayınlamaya başladığı Sır Kapısı programıyla ününü tüm Türkiye insanına duyurmuş ve Sır Kapısı tarzı programların başlangıcını bu sayede vererek Türk televizyonlarında uzun yıllar sürecek bir tarzın öncüsü olmuştur. 2007’ye kadar devam eden bu program en çok izlenenler listesinden hiç düşmemekle beraber gerçek olayları konu edinmesiyle güncelliğini hiç yitirmemiş ve özellikle muhafazakar kesim olmak üzere tüm Türkiye’yi etkisi altına almıştır. Samanyolu TV kısaca birçok programı Türkiye’de başlatan dediğim igib özellikle belirli bir kesmin büyük beğenisini toplayan önemli kanallarımızdan biridir.

Sadece Sır Kapısı, daha sonralarda yayınlanan ismiyle Sırlar Dünyası, değil birçok televizyon yayını yapmıştır Samanyolu televizyonu bunlardan başlıcaları; Tek Türkiye, Şevkattepe, Hakkını Helal Et, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut. Bu saymış olduğum programların tümü Samanyolu TV izleyenler adına önemli yapımlardır.

Bugün de çok önemli işler yapan STV’yi televizyon yerine internetten izlemek isterseniz yapmanız gereken tek şey Kanalizle.net’e girerek gerekli sayfalara ulaşmak. Samanyolu TV canlı linkine tıklamak girip sorunsuz bir şekilde istediğiniz diziyi veya programı izlemek için yeterlidir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar