Stresimizi Atıyoruz

STRESİMİZİ ATIYORUZ

friv

Sokaklarda artık çocukları göremez olduk. Hoş sokağa çıksalar da nerede oyun oynayacaklar. Bu yüzden mecburen evde olmalarını istiyoruz. Evde göz önünde olmaları biz ebeveynleri mutlu ederken küçükler evde durmak istemiyorlar.Evde çocuklara oyun alanı da açamıyoruz. Evlerimiz gün geçtikçe küçülüyor. Evler küçülmese de insanlar kullanmasallarda birçok eşya satın alıyorlar. Çocuklar için en uygun yer bilgisayar masası oldu bu yüzden.

Bilgisayarın tamamen zararsız olduğunu da savunmuyorum.Çocuklar bilgisayar başında en çok oyun oynuyor. Bildiğiniz gibi bir oyun tasarlamak oldukça maliyetli bir iş. Oyun fiyatları bu yüzden el yakıyor. Bu yüzden aileler çocuklarına bilgisayar oyunu almaktan kaçıyor. Bu pahalılık nedeniyle friv ile tanıştık.Bu kelime internet üzerindeki küçük ama eğlenceli olan ve ücret ödemeden oynayabildiğimiz oyunları ifade ediyor. Friv oyunları küçük büyük herkesin severek oynadığı oyunlardır. Bu oyunlar çok çeşitli olmakla beraber karmaşık olmadıkları için oyun severlerde bağımlılık haline gelmiştir.Günümüzde birçok hastalığın kaynağı stres olarak gösteriliyor. Gün içinde yaşadığımız olumsuzlukları bilgisayar başında bu eğlenceli oyunlarla atabiliyoruz. Böylece bir çeşit deşarj oluyoruz.

Hem sağlığımız koruyoruz hem de eğleniyoruz.Friv eğlenceyi evimize getirmekle kalmıyor bazen bizi bir savaş gemisinin kaptanı bile yapabiliyor. Birçok düşman gemisini batırıyoruz. Bazen sinirli bir boğanın önünde kaçıyoruz bazen ormanın içinde çeşitli maceralara girişiyoruz. Kısacası eğlenceli bir dünyanın kahramanı oluyoruz.Eğlenmek için sizde bu oyunları zaman geçirmeden oynamalısınız. http://www.frivoyun.info/

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar