slot malaysia UGG Bot Çeşitleri | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

UGG Bot Çeşitleri

UGG Bot Çeşitleri

Kışın gelmesiyle çizme ve botlar giyilmeye başlandı. Son yıllarda çok tercih edilen Ugg Botları bu yılda gençler de bol bol göreceğiz. Tarihi 1930’lara kadar giden Ugg botların ilk olarak Avustralyalı balıkçıların sudan çıktıktan sonra ayaklarını ısıtmak ve rahatlatmak için yapıldığı sanılıyor. Daha sonra 1970’li yıllarda Avustralyalı sörfçüler tarafından yine aynı amaçla yaygınlaşan botlar 1980’lerde bir süreliğine kaybolduktan sonra 1990’larda “Baywatch” dizisinde Pamela Anderson’ın ayağında karşımıza çıktı. Fakat izleyiciler Pam’in ayağına ne giydiğine bakmamış olsa gerek 90 yıllarda da pek sükse yapmadı.

Ugg Bot konusunda her kış yeni bir tartışma çıkıyor. Ve her kış her kafadan farklı bir ses çıkıyor! Hatta ünlüler bile bu tartışmalara katılıyor. Yeni sezonda Ugg botlara savaş açan ilk isim İngiliz stil ikonu Alexa Chung oldu. Ugg botları keşfeden ismin vurulacaklar listesinde olması gerektiğini söyleyen Alexa Chung Twitter’de tartışma konusu oldu. Ugg botların çok sayıda değişik seçeneği bulunuyor. Düğmeli, fermuarlı, pullu, taşlı ve daha bir çok çeşit Ugg Bot bulmak mümkün.

Bizler de firma olarak ugg bot satışı ile uğraşıyoruz. Çok sayıda renk ve model seçeneğimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca ugg botları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Yaklaşık 30 derece sıcaklıkta dahi ayağı serin tutan yumuşak fiber ve nefes aldıran yün kuzu derisi nemi de engelliyor. Kışın soğuk havalarda ise süper özellikleri ile tam tersi bir etki yapan Ugg’lar çıplak ayağa giyiliyor. Ayağı oldukça sıcak tutan Ugg Bot Çeşitleri bu özellikleri yüzünden sivri burunlu ve topuklu terliklere karşı bir karşı-moda akımı olarak da görülüyor. Kişide rahatlığı ön plana çıkaran Ugg’larla karşılaştırılan tek şey ise yün halı üzerinde yürümek.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar