Ukashla Nasıl Ödeme Yapılır

Ukashla Nasıl Ödeme Yapılır

ukash bozdurma internet alışverişlerinde kullanılan en yeni ve en güvenli ödeme kartıdır. Artık ülkemizde de birçok firma ve mağaza internetteki satışlarında ukashla ödeme kabul etmekte ve müşterilerini riskli durumlar karşısında korumaktadır. Çünkü kredi kartı ile yapılan ödemelerde site sahipleri de müşteriler kadar riskli durumlar yaşamışlar ve kart bilgilerinin çalınmasından dolayı sorumlu tutulmuşlardır. Ama ukashla yapılan ödemelerde herhangi bir risk söz konusu değildir.

en ucuz ukash kart 19 hanelik şifreden oluşan sanal bir ödeme aracıdır. Alışveriş yaptığınız siteye bu şifreleri girerek ödemem yapmaktasınız ve kart bilgileriniz olmadığı için çalınma riski de olmamaktadır. Böylece müşteriler güvenle, siteler de sorumlu olmadan alışveriş gerçekleştirilmektedir. Dünyada 20.000 e yakın alışveriş, oyun ve yarışma sitelerinde ukashla ödemem yapılabilmektedir.

ukash almak için kart satışı yapan sitelere giriş yapmakta ve müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak almak istediğiniz miktarı belirtmektesiniz. Temsilcinin size vereceği banka numaransa paranızı yatırdıktan sonra bir kaç dakika içinde temsilci size şifrelerinizi verece ve siz de alışverişinizi yapacaksınız.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar