Üst Düzey Eğitimler – www.platformakademi.com

Üst Düzey Eğitimler – www.platformakademi.com

Çoğu insan iş hayatında başarılı bir süreç içerisinde bulunabilmek için üniversiteden aldığı ön lisans ya da lisans eğitiminin veya seneler içerisinde kendi çabaları ile öğrendikleri temel bilgilerin yeterli olduğunu düşünürken, git gide daha rekabetçi bir hal alan çalışma hayatı içerisinde ek özel eğitimler almadan bir adım ileriye gitmek ve fark atmak neredeyse imkansızdır. Bu istek ve arzuya sahip kişileri bir çatı altında toplayarak eğitimden faydalanmalarını sağlamak amacı ile kurulan Platform Akademi, şimdiden binlerce öğrencisinin ihtiyaçlarını karşılayarak derin bir memnuniyet yaşatmış durumda.

Üst düzey Yönetici asistanlığı eğitimi sayesinde bu alanda kariyer yapmak isteyen bireylerin standart bir asistan ve yardımcı statüsünden çıkarak profesyonel nitelikler kazanmalarına ve kendilerini geliştirmek için etkin telefon görüşmeleri, protokol ve görgü kuralları ile zaman yönetimi, ofis yönetimi ve problem çözme becerisi ve stres yönetimi gibi konularda bilgilendirilmesini sağlayan Platform Akademi, aldığı olumlu geri dönüşler ile de başarısını ispatlamakta.

Dış ticaret alanındaki güncel bilgileri de öğrenmek mümkün

Tartışmasız olarak geleceğin uzmanlık alanlarından birisi olarak gösterilen dış ticaret de akademinin sunduğu detay eğitimler arasında gösterilmekte. Dış ticaret uzmanlığı eğitimi ile birlikte uluslar arası pazarlama ve müşteri bulma yöntemleri, ihracat prosedürleri ve benzeri konularda profesyonelleşmek mümkün olabilmekte. Kurumun detaylarına www.platformakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar