İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - haaruun

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
146
SENDE BEŞİKTAŞA GÖNLÜNÜ VERMİŞSEN AŞAĞİYA İSMİNİ BULUNDUĞUN YERİ VE YAŞİNİ YAZARAK OS BJK LİSTESİNE ADİNİ YAZDİRABİLİRSİN . TÜM BEŞİKTAŞLILARİN KATILIMINI BEKLİYORUM

1.HARUN

2.GALLASAGİT

3.EMRE_HAZNEDAR

4.GÖRKEM

5.EMRAH

6.NİGHTBOY

7.YUSUF1991

8. karakartalemrah

9. GRKM

10. MaS

11. Burqi

12. Mert 961

13. Hanzer

14. Shempatic

15. Bobo1903

16. İzmirli2

17. Abdullah

147
FIKRALAR / RÜŞVET İSTEMENİN YENİ YOLU
« : 26 Ağustos 2006, 00:10:55 »
Adamın biri arabasıyla şehirler arası yolda seyahat ederken trafik polisi durdurur...

"İyi Günler beyefendi, ehliyet ruhsat lütfen", der.

Adam: "Buyrun" der ve uzatır.

Trafik polisi bakar: "Yangın söndürücünüz var mı?"

Adam: "Var" der, gösterir.

Polis: "İlkyardım çantası?"

Adam: "Var" der, yine gösterir.

Polis: "Zincir" diye sorar, adam gösterir.

"Takoz?"

"Var."

"Çekme halatı."

"Var."

Polis dayanamaz: "Mezdekenin kaseti der var mı lan?" der.

Adam güler: "O da var" der, kaseti gösterir.

Polis: "Tak o zaman teybe" der.

Adam takar, polis oynamaya başlar.

Adam gülerek: "Memur bey, napıyosunuz" der.

Polis adama döner:

"Eşşek diilsin, bi 20 milyon takarsın artık!"

PUHAHA ;D ;D ;D

148
BEYLER BEN ELEKTRO VE KLASİK GİTAR ÇALIOM VE OKULDA ROCK GURUBUM VAR EĞER GİTARLA İLGİLİ Bİ BÖLÜM AÇARSANIZ MOD OLABİLİRİM AKORŞARKI SÖZÜ FALAN
MÜZİKTE YETENEKLİYİMDİRR ;D ;D

149
BEŞİKTAŞ / Ynt: pankartlar ve resimler burayaa
« : 26 Ağustos 2006, 00:01:16 »
 :)

150
« : 26 Ağustos 2006, 00:00:27 »

151
BEŞİKTAŞ / son nokta ATATÜRK BEŞİKTAŞLI
« : 25 Ağustos 2006, 23:54:35 »
ATATÜRK BEŞİKTAŞLI

1964 Yılı her Pazartesi günü Türkiye Ligi'nin İstanbul Kulüp Başkanları İstanbulsporun Mısır Hanı'ndaki Lokalinde toplanıyordu. Toplantıya katılan kulüp başkanları şöyleydi: Fenerbahçe -Dr. İsmet Uluğ, Beşiktaş -Hakkı Yeten, Galatasaray -Ulvi Yenal, İstanbulspor -Ali Sohtorik, Vefa -Fenerbahçeli Hayrullah Güvenir, Beykoz -Ziya Sönmez, Feriköy -Dr. Necati Karakaya, Kasımpaşa -Mehmet Gür, Karagümrük -İbrahim Sevin, Beyoğluspor -Napolyon.

Dr. İsmet Uluğ'un Atatürk'e silah kaçırması anısından sonra, Başkanlar Atatürk'ün hangi takımı tuttuğunu tartıştılar.

En güzel açıklamayı İstanbulspor kulübü ikinci Başkanı Enis Pankoğlu yaptı: "Babam Mustafa Kemal'in yanında cephelerde bulunmuş onun Subayı Yüzbaşı Necati'dir. Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanımı Selanik'ten kaçırıp getiren Yüzbaşıdır. Mustafa Kemal, Babam ile Derne Cephesinde ve Selanikte bulunurken Beşiktaşı tuttuğunu söylemiş. Babam hasta Fenerbahçeliydi, yönetim kurulunda idarecilik yaptı. Fenerbahçenin bir tek maçını kaçırmazdı. Bizlere Çocuklar, ben maçtayken aranızdan biri ölürse kesinlikle beni çağırmayın. İşinizi imam efendi halletsin derdi. Babam Fenerbahçeli olmasına rağmen; Atatürk'ün Beşiktaş'a gönülden bağlı olduğunu her yerde söylerdi.

Annem Adile Muallime ile Teyzem Şekibe Muallime Hanımlar Mustafa Kemal Samsun'a gittikten sonra, Zübeyde Hanımı Beşiktaş'taki evinde ziyaret edip, hatırı ile bir ihtiyacı olup olmadığını sormuşlar... Zübeyde Hanımefendi şu cevabı vermiş: "Sağolsun Paşa Hazretlerinin Kulübü Beşiktaş'ın idarecileri... hergün gelip hatırımı ve ihtiyacımı sorarlar. Hepsini kendi çocuklarım gibi seviyorum. Paşa Hazretleri ne kadar iyi yapmış; beni buraya Beşiktaş'a getirmiş."

Bu konuşmadan sonra Kulüp Başkanları karar verdi:

"ATATÜRK BEŞİKTAŞLI"

Kaynak : "Atatürk Beşiktaşlı" - Dr. Necati Karakaya
İşte böyle birşey...

153
İŞTE SAVAŞ ESNASINDA ÇEKİLMİŞ VİDEO GENELKURMAYDAN ALINMIŞTIR
http://www.youtube.com/watch?v=dwG4XBd440k

154
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / işin cılkı yine çıktı
« : 25 Ağustos 2006, 23:42:24 »
Buna ‘çüş’ bile az
   Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullara tavsiye ettiği bilmece kitabındaki ifadeler için çüş demiştik. Maniler daha beter çıktı

25.08.2006

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğrencilere tavsiye ettiği “100 Temel Eser” listesinde yer alan “Türk Bilmecelerinden Seçmeler”i küfür dolu sözcüklerle hazırlayarak piyasaya süren İlkbiz Yayınevi’nin skandal iki kitabı daha ortaya çıktı. Yine MEB tarafından önerilen listede yer alan “Türk Manilerinden Seçmeler” ve “Tekerlemeler” kitapları aynı yayınevi tarafından hazırlanarak, piyasaya sürüldü. Kitaplarda müstehcen ve argo kelimelerin yanısıra siyasi içerikli unsurlar da bulunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın “hazırlatılmasına” karar verdiği ancak geciktiği için İlkbiz Yayınevi’nin kendi insiyatifiyle hazırladığı “Türk Manilerinden Seçmeler” adlı kitapta, Cumhurbaşkanı Sezer ve eski Başbakanlardan Ecevit’in isimlerinin geçtiği “sözde bir mani” de yer alıyor. Kitapta, “Ecevit’in kafası, Cum Sezer’in sopası, Aptal olduk hepimiz, Kafaları kopası” dörtlüğüne yer alıyor. İçi küfürlerle dolu “Bilmecelerden Seçmeler” kitabını çıkaran İlkbiz Yayınevi’nin bu iki kitabı da müstehcen ve argo kelimelerle dolu. İkisinhde de dilbilgisi kurallarına dikkat edilmediği de görülüyor. İşte bazı dörtlükler...

Manide Sezer ve Ecevit’in işi ne?
Evleri sarı boya
Gel yarim doya doya
İç vereme tutuldum
Gamıma koya koya
Kara kabak bağ atar
Altında yılan yatar
Ben bilmem mi a yarim
Goynunda neler yatar
Irmak gumsuz galır mı
Dibi sonsuz galır mı
Senin gibi güzelin
Goynu yarsız kalır mı
Su koydum su taşına
Masanın ortasına
Memelerin benziyor
Ferik yumurtasına
Sarı pabuç tokalı
Benim yarim Molalı
Alacaksan tezce al
Şimdiki kızlar pahalı
Mendilin ipeklisi
Tarlanın tezeklisi
İyi olur oğlanlar
Karının göbeklisi
Ecevit’in kafası
Cum Sezer’in sopası
Aptal olduk hepimiz
Kafaları kopası

Kediler köpekler ile savaşır/Miçik deyu çarşı çarşı dolaşır/ Mekbeti’si ehl-ırz’a ulaşır/ O...lar kendi erin beğenmez (sözcük açıkça yazılı)

ATASÖZLERİNDEN SEÇMELER
Tabak mısın, it bo.una muhtaçsın
İlkbİz Yayınevi tarafından yayınlanan ve Adem Kaymakçı tarafından hazırlanan, “Türk Atasözlerinden Seçmeler” isimli kitapta da küfür ve gayri ahlaki ifadeler yer alıyor:

* Garip itin kuyruğu bacağı arasında (gö.ünde, kıçına kısık) gerek olur. Sığıntı durumunda olan kişi yabancı bir yerde hiçbirşeye karışmamalı, sessiz kendi halinde yaşamalıdır.

* İbibibik sende bu gö. var, çok yuvalar korkutursun

“Kötü huylu kişi, nereye gitse çevresine kötülük saçar. Hangi işe el atsa o işi yozlaştırır.”

* Şaşkın ördek başını bırakır, kıçından dalar.

“Ne yaptığını bilmeyen kişi, işi tersinden yürütmeye kalkar.”

* Tabak mısın, it bo.una muhtaçsın

“En değersiz nesnenin ya da hiç beğenilmeyen kişinin de işe yaradığı konu vardır.”

http://www.vatanim.com.tr

155
olurmu ya ne demek kayıtsız kalamayız

156
« : 25 Ağustos 2006, 23:37:37 »

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26