İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - haaruun

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26
194
ANKETLER / Ynt: ersana desteeeeeeeeeeeeeeeeeeek
« : 25 Ağustos 2006, 16:42:48 »
ok sagol bundan sonra dikkat ederim ;)

195
ANKETLER / Ynt: ersana desteeeeeeeeeeeeeeeeeeek
« : 25 Ağustos 2006, 16:00:23 »
aslında tam nereye yazcagımı kestiremedim bende heryere açık dedim ;D

196
BEŞİKTAŞ / Ynt: uefa da elenecek ilk takım
« : 25 Ağustos 2006, 14:41:47 »
eleyecek güçyeyizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

197
BEŞİKTAŞ / Ynt: komik ama gerçek
« : 25 Ağustos 2006, 14:41:01 »
 :)

198
BEŞİKTAŞ / uefa da elenecek ilk takım
« : 25 Ağustos 2006, 14:17:07 »
ilk maç inönüde cska sofia ile beyler

199
toplam 523419 tane oy verilmiş

200
BEŞİKTAŞ / ricardinhio krizi
« : 25 Ağustos 2006, 12:51:20 »
tigana 2 antremana katılmış birini 18 e almam dedi
yönetim almazsanız yeni bi kriz doğar dedi ve son anda ilk 18 e alındıı

201
BEŞİKTAŞ / Ynt: pankartlar ve resimler burayaa
« : 24 Ağustos 2006, 23:04:38 »

202
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / takılacak güzel siteler varmı
« : 24 Ağustos 2006, 22:47:18 »
beyler artık internette dolaşacak yer kalmadı bende ve sıkıldım
şöle güzel enteresen siteler biliyosanız
bilmek güzel şey paylaşmak daha güzel dimii

203
BEŞİKTAŞ / büyük iddaa kazım kanat mı ahmet çakar mı??
« : 24 Ağustos 2006, 22:08:07 »
çk büyük idda bence ve kesinlikle kazım kanat kazancak  ;D
 Fenerbahçe Şampiyon Olursa Kazım Kanat Perukla Çıkacak..

--------------------------------------------------------------------------------

Kazım Kanat ve Ahmet Çakar iddiaya tutuştu. F.Bahçe ligi Beşiktaş'ın üzerinde bitirirse Kazım Kanat peruk takacak. Aksi durumda Ahmet Çakar saçlarını kazıtacak.

Bu hafta Serbest Kürsü yine gündeme oturacak. V.Manisa-G.Saray maçında Meduna'nın kriz geçirmesinden, temsilcilerimizin Avrupa kupalarında hafta içi yapacağı maçlara ve 4 büyüğün son durumuna kadar usta yazarlar birbirinden ilginç yorumlar yaptı.

Ahmet Çakar: Türkiye'de elma ile armudu karıştırıyoruz. Meduna'nın yaşadığı gibi olayları sıcağın tetiklediği gibi soğuk da tetikler. Doğuştan beyin damarlarında bir bozukluk olan biri normal bir hava topunda da ölebilir. Meduna bu spazmı başka bir zaman da geçirebilirdi.

Kazım Kanat: İzmir'e gittik sokakta bile kimse yoktu. Herkes tatilde. Türkiye Ligi'nin planlaması yanlış. Yabancıların devre arası tatillerine saygılıyım. Noelleri var, hepsi ülkesine gidiyor. Ama bizim Kurbanve Ramazan bayramlarına bakın! Her ikisinde de maç oynanıyor. Bu planlama bireylerin değil toplumun keyfine göre olmalı.

Levent Tüzemen: G.Saray Amsterdam Turnuvası'na katılacaktı. Önemli bir turnuva. Türkiye'de lig erken başladığı için katılamadı, çekildi.

Gürcan Bilgiç: Yazın sıcak ama kışın da soğuk. Türkiye Ligi'nde devre arası tatili verilen dönem kışın en yoğun dönemi. Türkiye'de kar yağdığı zaman da lige ara veriliyor. Bunu da unutmamak lazım.

A.Ç: Benim anlatmaya çalıştığım şu. Sıcakta nasıl bu risk artıyorsa soğukta da artar. Bu ülkede kışın -5 derecede maçlar oynandığını ben biliyorum. Normal şartlar altında sporcuysan ve doğumsal bir anormalliğinyoksa hava sıcak diye ölürsün demek saçma olur.

L.T: Bugün Türkiye'de amatörler öğlenin en sıcak saatlerinde maç oynuyorlar. PAF Ligi maçları öğlen oluyor. Bunlar ne olacak?

K.K: Trabzonspor Lazaroni'yi alarak bile bile lades dedi. Rum takımına elendikleri an yönetim de gider Lazaroni de. Trabzon'da ihtilal olur.

G.B: F.Bahçe'nin ya 2-0 yada 3 farklı kazanması lazım. F.Bahçe orta sahası ve defansı bu maçı gol yemeden kapatamaz. Ben bu performans ile turu geçeceklerini düşünmüyorum.

A.Ç: Ben bugüne kadar F.Bahçe'nin turu geçemeyeceğini söylüyordum. Fakat dün gece rüyamda gördüm, F.Bahçe turu geçiyor, hem de 5-0 gibi farklı birskorla.

K.K: Ahmet hocam bence senin kıçın açıkta kalmış.

A.Ç: Evet açıkta kalmış olabilir ama farklı bir skor ve bol kırmızı kartlı bir maç gördüm. İçimdeki ses F.Bahçe'nin turu geçeceğini söylüyor. G.Saray için ise sıkıntılı bir maç olabileceğini düşünüyorum.

L.T: Ben 4 Türk takımının da turu geçeceğine inanıyorum. G.Saray'ın orada da çok zorlanacağını sanmıyorum.

G.B: F.Bahçe gücünün farkına varırsa turu geçebilir. Ama henüz öyle bir görüntüsü yok. nK.K: Türkiye Ligi 3 takıma kaldı. Bu yarışı Beşiktaş rahat kazanır. Fakir G.Saray'daki huzur şu anda zengin G.Saray'da yok.

A.Ç: Bu sezon şampiyon büyük ihtimal F.Bahçe. SadeceG.Saray zorlar. Beşiktaş ve Trabzon ilk ikiye giremez.

K.K: Sen ne biçim Beşiktaş düşmanısın?

A.Ç: Beşiktaş düşmanı değilim. Gerçekleri söylüyorum. Benim düşündüğüm bu.

K.K: Beşiktaş atılım içinde. Gençleşiyor, dünyanın en iyi topçularını getiriyor, devam edecek de.

L.T: Ben de bu sene Beşiktaş'ın şampiyon olacağını düşünüyorum.

G.B: Bana göre şampiyon F.Bahçe olur.

K.K: Var mısın Ahmet Çakar, birbirimizin ayakkabılarını boyamaya iddiaya girelim.

A.Ç: Bu konuda seninle istediğine iddiaya girerim. F.Bahçe mi ligi daha yukarıda bitirecek Beşiktaş mı?. Ben kazanırsam Santra'ya bonus peruğuyla çıkacaksın. Sen kazanırsan da ben saçlarımı kazıtacağım. Türkiye de şahidimiz olsun...

204
BEŞİKTAŞ / Ynt: komik ama gerçek
« : 24 Ağustos 2006, 22:03:00 »

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26