İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - haaruun

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
61
benim yaptığım siteler ve kısa zamanda olduğu için eksikleri çk ama hepinize tavsiye ederim özellikle metal müzikle ilgili siteler

SİTEMİZ KURALLARINA GÖRE İZİNSİZ REKLAM YAPMAK YASAK OLDUĞUNDAN LİNKLER KALDİRİLMIŞTIR

EDİT BY HAMZA

nası olmuş yorumlarınınz benim için çok önemli
şimdiden teşekkürler

62
BEŞİKTAŞ / INANMIS ÇOCUKLAR 2 - 0
« : 15 Eylül 2006, 15:10:42 »
Kapı açıldı! 2-0

Beşiktaş, CSKA’yı İnönü’de 2-0’lık skorla yıktı, UEFA Kupası’nda gruplara kalma yolunda dev bir adım attı.
15.09.2006

Sessizliği 82’de Kleberson bozdu, Gökhan Güleç 90 artı 2’de son noktayı koydu

Stat: BJK İnönü
Hakemler: Bruno Paixo xxx, Jose Cardinal xxx, Sergio Lacroix xxx (Portekiz)
Beşiktaş: Runje xxx, İbrahim Toraman xx, Koray xxx, Baki xxx, İbrahim Üzülmez xx, Burak xx, Kleberson xxx, Delgado x (Dk. 55 Ricardinho xx), Mehmet xx (Dk. 70 İbrahim Akın xxx), Bobo x (Dk. 75 Gökhan Güleç xxx), Nobre xx
CSKA Sofya: Ivaylo Petrov xx, Martos xx, Kotev xx, Iliev xx, Robert Petrov xx, Petre xx (Dk. 87 Yurukov x), Todorov xx, Jakiroviç xx, Dimitrov xx (Dk. 69 Ivanov xx), Silva xx (Dk. 61 Zadi xx), Trica x
Goller: Dk. 82 Kleberson, Dk. 90 Gökhan Güleç (Beşiktaş)
Sarı Kartlar: Dk. 23 Trica, Dk. 36 Robert Petrov (CSKA Sofya), Dk. 40 Mehmet, Dk. 74 Baki, Dk. 90 Gökhan Güleç (Beşiktaş)
Kırmızı Kart: Dk. 67 Robert Petrov (CSKA Sofya)

Bobo penaltı kaçırdı
İnönü Stadı’ndaki 90 dakika sancılı başladı, mutlu sonlandı. Ricardinho, Serdar Kurtuluş, Ali Güneş ve Gökhan Zan’ı kesen Jean Tigana; Nobre, Mehmet Sedef, İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez’le oyuna başladı. CSKA Sofya, maç boyunca beraberliğe oynadı, rakip kaleyi sadece bir kez zorladı. Kleberson’un büyük hatasıyla başlayan o pozisyonda ise Runje muhteşem bir kademe yaptı. 10’da şutu direği sıyırarak auta çıkan Bobo, 36’da Burak’ın kendini yere atmasıyla kazanılan penaltıda kaleciyi nişanladı. 39’da Sedef’in şutunda top direkte patladı ve ilk yarıda başka pozisyon yaşanmadı.

Rakip 10 kişi kaldı
2. devrede de değişen bir şey yoktu; Beşiktaş saldırıyor, CSKA savunuyordu. Petrov, 67’de yine Burak’a faul yaparak ikinci sarıdan atıldı. Rakibin 10 kişi kalmasıyla biraz daha rahatlayan Siyah-Beyazlılar, 69’da Ricardinho, 71 ve 73’te Bobo, 78 ile 80’de Burak ile yakaladığı pozisyonlarda ya isabet sağlayamadı ya da kaleciyi aşamadı. Dolmabahçe’deki on binler, 82’de Güleç’in asisti, Kleberson’un golüyle rahatladı, 90 artı 2’de Gökhan Güleç’in farkı 2’ye çıkaran şutuyla coştu. Bu sezon ilk kez gol bulan, Avrupa’da ilk kez golle tanışan ikili Kartal’ı UEFA’da gruplara doğru uçurdu.

NASIL TUR ATLARIZ?
İnönü’de CSKA’yı 2-0’lık skorla geçen Beşiktaş, deplasmanda alacağı tek farklı yenilgi halinde bir üst tura yükselecek. Her türlü beraberlikte de gruplara kalacak olan Beşiktaş 1 gol bulursa 3 farklı yenilgide elenecek.

Maçtan notlar
Taraftar Baki’yi seviyor!
Beşiktaş’ın Trabzonspor’a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmada taraftarların ıslıkladığı Baki dün tribünlere çağırıldı. Genç futbolcu maç öncesinde Siyah-Beyazlı seyircilerin yoğun sevgi gösterisiyle karşılaştı. Baki, “Beşiktaş benim için hep bir hayaldi” diye konuştu.
Bulgarlar abarttı
CSKA Sofya ile birlikte İstanbul’a gelen Bulgar taraftarlar, karşılaşma öncesi alkol alıp tatsızlık çıkardılar. Güvenlik güçlerinin olaya el koymasıyla sakinleşen futbolseverler, eski açık tribününde takımlarını desteklediler. Kırmızı-Beyazlılar ikinci yarının başlamasıyla da meşale yaktı.
Siftah yaptılar
CSKA Sofya karşılaşması ile birlikte 7 futbolcu ilk kez bir Avrupa Kupası karşılaşmasında Siyah-Beyazlı formayı giydi. Geçen sezon Beşiktaş’a transfer olan Bobo ve Gökhan Güleç ile birlikte Runje, Baki, Delgado, Nobre, Burak ve altyapıdan yetişen Mehmet Sedef, CSKA Sofya maçıyla İnönü’de siftah yaptı.
Beşiktaş’ın penaltı kâbusu
Beşiktaş’a bu sezon penaltıdan gol haram! Konyaspor karşılaşmasında Matias Delgado’nun ayağından bir penaltıdan yararlanamayan Siyah-Beyazlılar’da dün gece de Bobo 11 metreden golü yapamadı. Brezilyalı oyuncu geçen sezonki Gaziantep maçında bir penaltıyı gole çevirmişti.
TUR KARTALIMA HAYIRLI OLSUN
fanatik

63
BEŞİKTAŞ / Biz bunu hak ettik tigana
« : 15 Eylül 2006, 15:10:14 »
CSKA Sofya maçında haklı bir galibiyet aldıklarını söyleyen Tigana, alınan galibiyetten ötürü mutlu olduğunu söyledi.
15.09.2006

Tigana, önceki gün Ali Güneş ile arasında geçen tartışmaya ilişkin olarak “Bu olayı aile içinde çözeceğiz. Kadromdaki bütün oyuncular benim çocuklarımdır” dedi

‘Gol atmak önemli’
Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, CSKA Sofya karşısında alınan galibiyetten ötürü mutlu olduğunu söyledi. Fransız teknik adam, Avrupa maçlarında gol yememenin önemine işaret ederek, şunları söyledi: “Gol yememek önemliydi ve bunu başardık. Önümüzde önemli ve zor bir rövanş maçı var. Rakibin gördüğü kırmızı karttan sonra dengeler bizim lehimize döndü. Elimde zengin bir kadro var. Bu maçta defansta sadece bir hata yaptık. Oyuncularımı galibiyetten ötürü kutluyorum.”

‘Ben eğitimciyim’
Tigana ayrıca önceki gün CSKA Sofya kampında Ali Güneş ile aralarında geçen olayların fazla büyütülmemesi gerektiğine dikkat çekerek, “Bu aile içinde olan bir sorun. Bunu kendi aramızda halledeceğiz. Ben kimseyi dışlamam, çünkü bir eğitimciyim. Kimseyi hak etmediği sürece asla kötü duruma düşürmem. Bu baba ile oğul arasındaki bir sorundur. Çünkü ben kadromdaki bütün oyunculara evladım gözüyle bakıyorum. Buna, sonuna kadar da devam edeceğim” dedi.

Markov bilmişti!
CSKA Sofya Teknik Direktörü Plamen Markov da Beşiktaş’ın iyi oynadığını ifade etti. Karşılaşma öncesi Beşiktaş’ın favori olduğunu söylediğini hatırlatan Markov, 10 kişi kalana dek iyi mücadele ettiklerini, ancak daha sonra gollere engel olamadıklarını bildirdi.
fanatik

64
YERLİ MP3 / Ynt: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz
« : 11 Eylül 2006, 18:04:06 »
saol kardeş eline saglık

65
bu şifreleri 1o hafta sonra soruyo dimi ben giriyom olmuyoo bi yardım

66
BEŞİKTAŞ / Ynt: tsubasada galatasarayda :)
« : 08 Eylül 2006, 15:47:05 »
 ;D ;D ;D ;D ;D

67
BEŞİKTAŞ / tsubasada galatasarayda :)
« : 07 Eylül 2006, 18:31:51 »
GALATASARAY BIR ILKE IMZA ATTI VE INAMATODAN SONRA JAPONYANIN EN COK TANINAN EFSANE FUTBOLCUSU TSUBASAYIDA RENKLERINE
BAGLADI TSUBASA YAPTIĞI BASIN TOPLANTISINDA AQUA VURUSUYLA RAKIP FILELERI HAVALANDIRACAGINI SOYLEDI 
çoçukluğumun kahramanını getirdiği için galatasaraya tşk ederimm

http://www.besiktasforum.net/forum/showthread.php?t=9375
komikti ekleyim dedim ;D ;D ;D

68
5.HAFTA / Ynt: 09/09 Gaziantepspor- Ankaragücü
« : 06 Eylül 2006, 13:19:08 »
ankaragücünün hiç şansı yok antep gs ye neler yaptı 2 - 0 antep alır

69
5.HAFTA / Ynt: 09/09 Kayserispor- Gençlerbirliği
« : 06 Eylül 2006, 13:18:17 »
2 takımda taş gibi 1 1 biter

70
5.HAFTA / Ynt: 09/09 Bursaspor- Sakaryaspor
« : 06 Eylül 2006, 13:17:52 »
2 0 sakarya

71
5.HAFTA / Ynt: 09/09 Ankaraspor- Ç.Rizespor
« : 06 Eylül 2006, 13:17:26 »
1 0 ank spor alır

72
5.HAFTA / Ynt: 09/09 Fenerbahçe- Antalyaspor
« : 06 Eylül 2006, 13:17:01 »
antalyayı hafife almayın derim cordoba feneri sevmezzzz ;)
ya faner ya berabere

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26