slot malaysia Boyama Oyunlarında Düzen Kurmak | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Boyama Oyunlarında Düzen Kurmak

Boyama Oyunlarında Düzen Kurmak

Boyama konusunda yapılan oyunlar gün geçtikçe çoğalmakta ve oyun dünyasını ayrı bir noktaya taşımaktadır. Bu da boyama konusunda insanlara yeni özellikler kazandırarak kısa süre içerisinde doğru renkleri bulup boyamanıza olanak sağlamaktadır. Örneğin zekâ seviyesini daha önce herhangi bir oyunlar geliştirme göstermeye tabii tutmayan insanlar, oyunları oynadığı zorluk düzeyinin ne kadar alt seviyelerde olduğunu gözlemlemesi için herhangi bir yan araca ihtiyaç yoktur. Süresiz boyama oyunlarında bu durumun habercisi olarak bazı belirtilere rastlayabilirsiniz. Örneğin basit bir boyama oyununa girdiniz ve oynamaya başladınız.

Oyunda boyayacağınız nesnenin veya kahramanın nasıl boyanacağını yani boyamanız esnasında hangi renkleri kullanacağınız konusunda bir örnek boyama gösterilmediyse buradan ne düzeyde olduğunuzu kolayca gözlemleyebilirsiniz. Yani örnek bir boyama çizimi yok ise bu karakterin veya nesnenin renklerinin ne olduğunu kafanızdan kestirmeniz zor olacaktır. Eğer kayu boyama oyunlarında böyle bir durumla hiç karşı karşıya kaldıysanız daha önceden bu tür geliştirici oyunları oynamadığınız açıkça belli olmaktadır.

Öyle ki boyama oyunlarını düzenli olarak oynayan insanlar bilirler ki; onlar için renkleri ayırt etmek ve bunları boyamalara uygulamak hiç de zor değildir. Bu yüzden karakter üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadıysa renkleri kafanızdan yapmanız ve kısa süre içerisinde bu karakteri boyamaya başlamanız olanaksız görünmektedir. Bu yararlı boyama oyununda insana yönelik yapılan davranışların bir sınıra dayandırılması olanaksızdır.

Yani siz, boyamaya başladığınız şeyin renklerini, herhangi bir örnek olmadan doğru renkler yardımı ile boyayabiliyorsanız zekâ düzeyiniz oldukça yüksek seviyelerdedir diyebiliriz. Bu yüzden insanların kendini geliştirmesine bu alandan başlaması sadece başlangıç esnasında değil, daha sonra da insana artı değerlerin tamamını katarak yüksek yerlerde kendini görmesine ve buralara kısa süre içerisinde ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar