Çocukların yeni Şeker Patlatma Oyunu

Çocukların yeni Şeker Patlatma Oyunu

Şeker patlatma oyunu oyna başlığı altında online oyun sitelerinde yayınlanan oyunlardan birisi olan şeker patlatma facebook adıyla candycrushsaga ve akıllı cihazda oynanan bu oyun ülkemizde ve dünyada son günlerde en çok oynanan oyunlardan birisi olarak bilinmektedir. Bu oyunda şekerleri patlatıp ulaşacağınız leveller ile oyunu tamamlamak için yarışmalısınız.

Oyun online oyun sitelerinde şeker patlatma adı ile bilinmektedir. Oyun kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiştir. Google play üzerinden ve facebook üzerinden rekor kıran oyun appstore üzerinde de bulunmaktadır. Kullanıcı kitlesi çok fazla olan bu oyun milyorlarca kişi tarafından oynanmaya başlamıştır.

Bu oyunda yapılması gereken şey en doğru ve en az hamle ile verilen süre içerisinde oyunu tamamlamaktır. Böylece oyunda kısa süre içerisinde level atlanabilmektedir. Şekerleri bir araya getirip patlattıktan sonra özel şekerlere dikkat etmek gerekiyor. Böylece birçok yeni şeker ortaya çıkıyor ve o şekerleri yok ettiğinizde daha iyi puanlar alabiliyorsunuz. Şeker patlatma oyna oyunu en çok oynanan oyun olmuştur.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar