EF Dil okulları ile Yurtdışı Eğitim Alın

EF Dil okulları ile Yurtdışı Eğitim Alın

50 yıllık deneyimi ile öğrencilere toplam 7 dilde eğitim veren, çok kaliteli, gelişmiş ve güvenilir yurtdışıe eğitim programlarıdır EF Dil okulları. Bu dil okullarından alacağınız diplomaların dünyanın her yerinde geçerliliği olacağı için sizin için aydınlık yarınların hazır olduğunu bilmelisiniz. Dünyanın bilindik en güzel şehirlerinin en güzel yerlerinde konuşlanmış olan dil okulları sayesinde hem bulunduğunuz şehrin tüm dokusunu yaşamak ve hem de bu arada yabancı dilinizi ileri seviyelere taşıma imkanı bulacaksınız. Yurt dışına belki de ilk kez bu okul sayesinde çıkacak ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başlayarak özgür olmanın tadını çıkaracaksınız.

Dünyanın en gelişmiş ülkelerindeki EF Dil yurtdışı dil okulları kalite ile özdeştir. Her yaştan yabancı dil öğrenme sevdalılarını kabul eden okullarda yaş sınırlaması yoktur. Önce kaydınızı yaptırıyorsunuz ve sonra gireceğiniz bir sınav ile yabancı dil seviyeniz belirleniyor, alacağınız derslerin içeriği de bu sınav sonrası ortaya çıkacaktır. Herkes kendi düzeyinde derslerle yabancı dil öğrenmeye başlar, ne daha yükseği, ne de daha düşük seviyede olanı geçerli değildir. Avustralya, Malta, Kanada, İngiltere, Amerika, İrlanda, Güney Afrika, Singapur, Fransa, Yeni Zelanda, Japonya, Çin, Almanya, İspanya, İtalya ve Kostarika EF dil okullarının bulunduğu merkezlerdir. Dünyanın en güzel ve en kaliteli, gelişmişlik düzeyleri çok yüksek olan bu ülkelerinde, yurtdışında eğitim alarak dil öğrenmeye ne dersiniz?

Yukarıdaki ülkelerden hangisini seçerseniz seçin, Asba Yurtdışı Eğitim danışmanlığıyla konaklama ve diğer gereksinimleriniz dil okulu tarafından halledilecektir, isterseniz yurtta veya isterseniz bir ailenin de yanında kalabileceksiniz. Bu sayede çok farklı yerler, çok farklı kültürlerdeki insanları ve yaşam biçimlerini yakından tanıma şansı da yakalayacaksınız. Kendi geleceği hakkında kararlar alabilen ve kişilik sahibi herkesi EF Dil okulları kapsamında yurtdışı eğitim programları ile yabancı dil öğrenmeye davet ediyoruz. Yabancı dili akıcı bir şekilde, durup düşünmeden ve teklemeden konuşmak isteyenler bundan daha iyi bir fırsat yakalayamazlar. Eğitim metodumuzun kalitesi ile 6 haftada bir seviye atlayarak kısa sürede İngilizce veya diğer yabancı dilleri geliştirmek, ilerletmek mümkün. En az 1 yıl sonunda da kendinize olan güveninizi öğrendiğiniz yabancı dil ile daha da pekişecektir.

 

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar