En iyi flash oyunlar burada!

Flash oyun denilince akla şüphesiz ki vakit öldürme geliyordur. Büyükler için vakit öldürme, küçükler içinse eğlence ve macera demek. Bizler sizin için harika bir site oluşturduk. Adı ise sevimlioyun.com, bu eğlenceli siteyi çok seveceksiniz. Tasarımı ve oyunları tamamen özeldir. Oyunlarımız eklenmeden önce editörlerimiz tarafından mutlaka kontrol edilir. Ayrıca oyunda takıldığınız yada tuşlarını bulamadığınız zaman açıklamalar kısmına gelip bilgi alabilirsiniz. İletişim ve yorum kısımlarından diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilir, sitemize üye olup puan veya puanlar kazanabilirsiniz. Bir çok oyun kategorisinde 2000 bini aşkın özel oyunumuz ile gün geçtikçe büyüyoruz. Yaklaşık 1.5 sene önce açılan sevimli oyun bir çok rekabeti yüksek kelimede 1. sayfa ve 1. sıra özelliğinide taşımaktadır.

En güzel oyunlarımızdan birisi Topçu Kafalar Ligi‘dir. Bildiğiniz üzere son zamanlarda flash oyun dünyasının en iyisi olan bu oyun bizim sitemizde de mevcut. Lig halinde ve puan toplayarak oynuyorsunuz. Şimdilik sadece ingiltere ligi var ama ilerleyen zamanlarda türkiye ve diğer ülkelerin ligide olacaktır. Sitemizin en iyi oyunu kullanıcılarımız tarafından oylamalar sonucu seçilmiştir.

Oyunlar çocukları eğlendirirken zekalarını da geliştirir. Bazı oyunlarımız zihin geliştirirken bazıları ise çocukların ingilizcelerini ilerletmektedir. Yalnızca eğlence amaçlı veya çocuklarımızın ruhsal sağlıklarını bozacak oyunları kesinlikle eklemeyiz. Sitemiz google dostu olup her gün yeni oyunlar eklenmektedir. Ebeveynler çocuklarını güvenle teslim edebilirler. Lafı daha fazla uzatmıyorum ve sizi siteyle baş başa bırakıyorum. İyi oyun oynamalar dileriz!

www.sevimlioyun.com

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar