slot malaysia En İyi Medyum Kimdir | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

En İyi Medyum Kimdir

Mutsuzluğum aşk acısı çekmemdendir. Aşk duygusu beni yiyip bitiriyordu. Aşık olduğum kişinin bu konuyla hiç ilgisi yoktu. Beni istemiyordu. Ne yapacağımı bilemiyor ve her gün ağlıyordum. Çevremdekilerin bütün önerilerini uyguladım ama hala benimle ilgilenmiyordu. Gözleri beni görmediği için kendimle ilgili duygularımı da önemsemiyordu. Neler yapacağım konusunda her şeyi denemmiş ve artık umudu kesmiştim.

Bu umutsuz olduğum zamanlarda aşk büyüsü hakkında bilgi edindim. Bu büyünün etkisinin oldukça kuvvetli olduğu söylendi. Son çare olarak artık bunu kullanacaktım. Aşık edemediğim için bu yöntemi kullanmak beni biraz üzse de doğru gerçek bir medyum bulmak zorundaydım. Medyum Burak bu aşamada karşı çıktı. Aşk büyüsü etkisininyüksek olduğunu söyledi.

Büyü yapıldıktan bir süre sonra benimle konuşmaya başladı. Artık beni görüyor ve fikirlerimi alıyordu. O kadar mutluydum ki içim içime sığmıyordu. Bu nedenle her gün dua ediyordum. Aşk büyüsü benim aşkımın oluşmasını sağladı. Şimdi 1 aydır hiç olmadığım kadar mutluyum. Medyum Burak bubüyüylebenim hayatımı değiştirdi.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar